Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 05-10-2021 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Asistente Ekzekutive
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-10-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Balkan Finance Investment Group, BALFIN Group, eshte nje nga grupet investuese me te rendesishme dhe me te suksesshme ne rajonin e Ballkanit Perendimor.Gjeografikisht, Grupi BALFIN eshte i pranishem ne Austri, Shqiperi, Kosove, Bosnje dhe Hercegovine, Maqedoni Veriore, Mali i Zi dhe Holande, me afersisht 6'000 punonjes ne total. Aktivitetet e Grupit BALFIN perfshijne zhvillimin dhe menaxhimin e pasurive te patundshme, shitjet me pakice, industrine minerare, sistemin bankar, turizmin, energjine, logjistiken, etj.Grupi BALFIN po rritet ne menyre te qendrueshme dhe kontribuon ne permiresimin e jeteses se komuniteteve permes zhvillimit ekonomik, prezantimit te ideve te reja, punesimit dhe investimeve sociale. Kid Zone shpk eshte pjese e BALFIN Group i specializuar ne shitje me pakice ku tregton ne ambientet e tij artikuj te ndryshem per femije si lodra, dhurata, libra, kancelari, veshje dhe aksesore te shumellojshem per shtepine tuaj.

Pozicioni i punes: Executive Assistant

Departamenti: Administrate

Vendndodhja: Tirane  

Permbledhje: Asistentja Ekzekutive sherben si pika kryesore e kontaktit ne te gjitha çeshtjet qe kane te bejne me Zyren e Drejtorit Ekzekutiv. Asistentja Ekzekutive gjithashtu organizon dhe koordinon takimet ekzekutive dhe marredheniet me jashte.

Detyrat

Detyrat dhe pergjegjesite:

 • Mundeson mbeshtetje administrative per Administratorin e kompanise duke perfshire planifikimin dhe skedulimin e takimeve, konferencave, koordinimin e nevojave telefonike, koordinimin e udhetimeve, pergatitjen e korrespondencave dhe pergatitjen e axhendave;
 • Organizon axhenden ditore te CEO-s dhe organizon paraprakisht gjithe dokumentat qe nevojiten;
 • Sherben si pike kontakti, dhe i pergjigjet kerkesave, ne kohe dhe ne menyre profesionale;
 • Merr pjese ne mbledhje dhe mban minutat e takimit (rezervon sallen e mbledhjeve, njofton pjesemarresit, mban shenim ceshtjet qe diskutohen, mban shenim deadline-t e vendosura, mbledh prezantimet ne ppt); Lehteson komunikimin e brendshem psh. shperndan informacionin dhe skedulon prezantimet;
 • Kerkon, mbledh, analizon dhe pergatit te dhena per nje varietet te gjere raportesh;
 • Perkthen dokumentat nga Shqip ne Anglisht dhe e anasjellta;
 • Organizon udhetimet brenda dhe jashte vendit (prerja e biletes, rezervimi i hotelit); Mban nje komunikim te sjellshem dhe professional permes tel dhe e-mailit;
 • Miremban informacionet kofidenciale ne marredhenien me CEO-n dhe me anetaret e tjere te skuadres;
 • Performon detyra te tjera te caktuara.

Kualifikimet

Edukimi: Arsim i Larte
Eksperiencat e punes: Te pakten 1 vit pervoje pune ne kete pozicion
Kualifikime te tjera: Aftesi te shkelqyera komunikimi dhe shkrimi ne gjuhen Angleze, preferohet te kete njohuri dhe te gjuhes Greke.

Aftesi te tjera:

 • Aftesi per tu perballur me situata te ndryshme te momentit;
 • Aftesi te shkepqyera komunikimi verbal dhe me shkrim;
 • Aftesi kompjuterike duke perfshire paketen MS Office ose te ngjashme;
 • Aftesi ne perdorimin e internetit duke perfshire e-mailet, mesazhet ne grup dhe koleksionimin e te dhenave;
 • Aftesi te punoje me numra dhe literature.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Menyra e aplikimit*: Kandidatet e interesuar mund te dergojne aplikimet e tyre me e-mail, para dates 05.10.2021, ne adresen tone elektronike [email protected]
*Te gjitha aplikimet do te trajtohen me konfidencialitet te plote sipas ligjit Nr 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqiperise per "Mbrojtjen e te Dhenave Personale". SHENIM: Ky pershkrim i punes nuk eshte gjitheperfshires. Punonjesit mund te kryejne te tjera detyra ne lidhje me kete pozicion per sa kohe ato plotesojne nevojat e organizates


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Kid Zone

JUMBO eshte nje nga dyqanet me te suksesshme te shitjes me pakice ne Tirane te pozicionuara ne 2 qendrat tregtare TEG dhe QTU. Keta dyqan...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë