Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 10-11-2021 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-11-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Dea Sleep kerkon te punesoje Asistente Ekonomiste me kualifikimet si me poshte: 

Kualifikimet

  • Diplomë Universitare në fushën e Ekonomise, Finance Menaxhim Biznes.
  • Te jete e afte ne perdorimin e programit Alfa/Financa 5.
  • Të kete njohuri te gjuhes angleze.
  • Të ketë eksperiencë pune të ngjashme.
  • Të ketë aftësi komunikimi dhe bashkepunimi me pjesën tjetër të stafit.
  • Të kete aftesi shume te mira negociusese.
  • Të jetë e besueshme.
  • Të komunikojë në mënyrë efektive me klientët apo me çdo palë tjetër.
  • Të jetë shtysë drejt inovacionit: (në ide, produkte, teknika të shitjes, teknika të menaxhimit, teknika të promocionit.
  • Të bashkëpunojë për zgjidhjen e problematikave.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Dergoni CV ne adresen email [email protected]

ose telefononi ne 0694084444


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


DEASLEEP

DEASLEEP Kompania e parë e cila sjell në shqipëri teknologjinë automatike, materialet me çertifikim ndërkombëtar, produkte të garantuara dhe të testuara sipas standarteve Europiane qe kane fokus krijimin e një gjumi të mirë. 

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto DEASLEEP në WhatsApp Punët aktive të kompanisë