Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
FiCOM & Partners

Ficom was established in 2004 as a trading company in Albania. As years went by in 2016 the company was reorganized and therefore we added some new services such as distribution and consulting. Since it’s foundation, Ficom has operated with an unwavering commitment, honestly and integrity. After all, those are our core values. That’s how we were raised, that is how we do business and that’s how we personally conduct ourselves.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 30-09-2020 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-09-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

FiCOM & Partners, është kompani tregtare dhe konsulence që operon në Shqipëri edhe Ballkan. Kompania kërkon të punësojë personel në pozicionin e mëposhtëm:

Asistent/e e Menaxherit te Shitjes (mosha 22-35 vjec)

Kualifikimet

Kandidatet duhet të plotësojnë këto kritere:
• Të kenë mbaruar arsimin e lartë, preferohet Dega Turizëm, Gjuhët e Huaja, Finance, Menaxhim, Marketing.
• Të njohin shumë mirë gjuhën angleze (kusht i domosdoshëm), njohja e një gjuhe të dytë përbën avantazh (Gjermanisht, etc).
• Të kenë të paktën 2 vjet eksperiencë në pozicion të ngjashëm.
• Të kenë aftësi shumë të mira komunikuese.
• Të dijnë të drejtojnë punën në grup dhe të jenë kërkues.
• Të kenë njohuri të mira të programeve bazë kompjuterike (Paketa Office) si edhe internetit.
• Te posedoje patenten e klasit B (kusht i domosdoshëm).

Të gjitha kriteret e mësipërme duhet të jenë të shoqëruara me referencat përkatëse me numra kontakti si dhe leter Interesi.
Afati i fundit i pranimit te CV 30/09/2020.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Për aplikime kontaktoni:
Email: [email protected]
Nr.Tel: +355 69 80 555 22


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".