Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 21-07-2022 edhe 25 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Asistent Menaxher
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-07-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Real Deal eshte ne kerkim te nje individi entuziast dhe bashkepunues per te plotesuar rolin e Asistentes Se Departamentit Te shitjeve.

Ne kete rol ti do te ndihmosh agjentet e shitjeve me dokumentacionin e nevojshem, do te perditesosh te dhenat ne sistem si dhe do te mbeshtetesh Menaxheren e Shitjeve ne aktivitetin e perditshem.

Nese te pelqejne maredheniet me njerezit dhe nje ambjent dinamik pune ky rol eshte per ty.

Prane Real Deal ti do te marresh aftesite me te fundit ne Negocim si dhe do te perdoresh siteme te avancuara te informacionit.

Detyrat

  • Ne kete rol ti do te ndihmosh agjentet e shitjeve me dokumentacionin e nevojshem, do te perditesosh te dhenat ne sistem si dhe do te mbeshtetesh Menaxheren e Shitjeve ne aktivitetin e perditshem.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ambjenti i punes eshte pozitiv dhe pagesa motivuese.

Per individe performante ka edhe bonuse shtese.

Dergo CV-ne tende sa me pare ne adresen: [email protected]

Fotografi


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Real Deal

Kompania “Real Deal” Real Deal është kompania imobiliare me profesionale dhe më dinamike në tregun Shqiptar. Ne e nisëm këtë kompani duke parë mungesën e një shërbimi cilësor në tregun Imobiliar. Agjentet tanë shquhen për qasjen serioze dhe për ndjeshmërinë ndaj klientit në momentin e shitjes apo blerjes së një prone. Çdo pronë që trajtohen nga kompania jonë merr vemendjen e duhur dhe pronari informohet për të gjitha zhvillimet....

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë