Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
WOW Digital Agency

Marketing e communication

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Vlore, Shqipëri 09-10-2020 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Jurist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-10-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

WOW Digital është duke kërkuar për një kandidate për pozicionin e Asistentes Administrative per studion e saj ligjore.

Vendndodhja: Vlore
Kategoria: Administratë / Zyrë / Asistente
Lloji i punës: I Përhershëm

Rreth studios: “Trade & Law Consulting” është një studio me reputacion të njohur kombëtar dhe ndërkombëtar. Që nga viti 2011, qytetarët shqiptarë, shtetasit e huaj, organizata jofitimprurëse & kompani biznesi VIP vendase dhe të huaja, si dhe zyrtarë të ndryshëm qeveritarë janë mbështetur në shërbimet ligjore të avokatit Enkes Hysendhima.

Detyrat

– Administrimi i përditshën i veprimtarisë së zyrës,  
– Koordinimi i gjithë veprimtarisë funksionale dhe ekzekutive të zyrës 
– Mbajtja e kontakteve administrative, e marrëdhënieve me klientët dhe detyrimet e tyre
– Sigurimi i rregullit dhe pastërtisë së zyrës
– Manaxhimi I marrëdhënieve me publikun 
– Mirëmbajtja e infrastrukturës teknike dhe faqeve sociale të zyrës dhe promovimin e saj,
– Përgatitja e shkresave, mbajtja e korrespondencës dhe aktivitetit financiar.

Kualifikimet

–     Të ketë mbaruar studimet e larta. Preferohet në degën Juridik ose marrëdhënie me publikun.
–     Të ketë njohuri shumë të mira të gjuhës angleze/italiane
–     Të ketë njohuri në manaxhimin e rrjeteve sociale
–     Të ketë njohuri shumë të mira në programet e Microsoft Office
–     Të ketë aftësi shumë të mira komunikuese dhe organizative
–     Të jetë e gatshme të marrë përgjegjësi
–     Të jetë person me integritet tw lartw
–     Të ketë aftësi për të menaxhuar kohën
–     Të jetë e aftë të punojë në grup dhe të kordinojë punën.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ju lutem dergoni cv tuaj ne: [email protected]

Përparësi kanë personat që kanë experiencë të mëparshme në këtë profesion. Preferohen ato kandidate që kanë punuar në zyra ligjore ose administratë publike dhe janë të afta për të përgatitur shkresa dhe akte të tjera juridike në ndihmë të avokatit.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".