Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Smart Processes shpk

Smart Processes is a software development company. For over 10 years we’ve been bringing custom and platform-based solutions to large and midsized companies in Education, Health Care, Banking, Finance, Auditing and other industries. We have also a long experience with Government Institutions (local and central) focusing on offering Public Services, Social Services, Budget Transparency Monitoring, etc. Smart Processes is an ex...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 24-07-2020 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Asistente Administrative
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
24-07-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Smart Processes shpk kërkon të punësojë asistente administrative me kohë të plotë .

Detyrat

Përgjegjësitë:

 • Asistenti do marrë  pjesë dhe do të ndihmojë në projektet në zbatim pranë kompanisë, duke përfshirë organizimin e aktiviteteve, raportimin dhe angazhimin në punët e përditshme .
 • Do të angazhohet në hartimin e artikujve dhe shkrimin e projekt-propozimeve;
 • Të asistojë kordinatorin e projektit në përgatitjen e raporteve të projektit dhe punëve të tjera të ngjashme;
 • Përgatit plan media- për të marketuar sa më shumë brandin e kompanisë;
 • Zhvillimin dhe përmiresimin e njohjes së Brand-it;
 • Kërkimi dhe gjetja e zgjidhjeve efikase e të gjitha mënyrave të mundshme për të bërë marketing;
 • Monitorimi i zbatimit të aktiviteteve të marketingut brënda buxhetit dhe në cilesinë e kërkuar.
 • Manaxhimi i kanaleve sociale të medias së kompanise;
 • Organizimi i promocioneve të vazhdueshme si element taktike për të rritur shitjet;      

Kualifikimet

Kriteret që kërkohen:

Arsimimi :Të ketë mbaruar shkollën e lartë . Preferohet një diplomë e shkencave shoqërore .

Përvoja e punës:Të ketë eksperience pune . Përbën përparësi puna e mëparshme duek i dhënë eksperiencë në procesin e hulumtimit dhe të shkruarit.

Njohuritë: Të ketë njohuri shumë të mira në gjuhën angleze.

Aftësitë personale:

 • Të ketë aftësi të shkëlqyeshme komunikimi dhe koordinimi.
 • Të ketë aftësi të punojë nën afate kohore të shkurtëra.
 • Të ketë aftësi të mira hulumtimi dhe shkrimi akademik.
 • Të ketë aftësi në negociim, diplomaci, dhe promovim.
 • Të ketë aftësi të punojë nën mbikqyrje minimale dhe të respektojë afatet e shkurtëra kohore.
 • Të jetë i/e aftë të menxhojë ngarkesat e punës nën presion;

Aftësitë teknike: Të ketë njohuri softverike të kompjuterëve për procesimin e Word, Excel, PowerPoint, databazave dhe tabelave, si dhe të internetit;

Përshtatja:

 • Të ketë vizion, durim, dhe integritet.
 • Të mund t'i përcjellë afatet, saktësinë dhe vëmendjen tek detajet.
 • Përkushtimi dhe vullneti për të arritur synime që sjellin ndryshim, dhe të ketë qëndrim për zgjidhjen e problemeve.
 • Të jetë i/e aftë të punojë me ekip me shkathtësi të forta ndër-personale, si dhe të jetë në gjendje të punojë me shume ekipe nga institucione të ndryshme.
 • Po ashtu, të mund të adaptohet në ambiente që ndryshojnë shpejt, në momente kur ka kërkesa për punë kompetitive.

Aftësi të tjera

 • Të jetë bashkëpunues;
 • Të jetë i aftë të punojë në grup;
 • Të këtë aftësi të ndërtojë marrëdhënie efektive të punës me stafin e projektit dhe partnerët;
 • Të jetë në gjendje të drejtojë dhë të forcojë tek bashkëpunëtorët kulturën e performacës kreative;
 • Të ketë aftësi të mira komunikuese dhe prezantuese;
 • Të ketë aftësi në përgatitjen e plan-aktiviteteve dhe raporteve për punën e kryer;
 • Të përballojë udhëtimet në terren jashtë Tiranës apo Shqipërisë.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Dergoni CV ne adresen : [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".