Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 31-08-2022 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Asistente Administrative
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
31-08-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Klar Sh.P.K. me ekskluzivitetin e brandit të mirënjohur të Kafes Segafredo për Shqipërine, kërkon të punesojë një: Asistente Administrative.

Detyrat

 • Mban axhenden e takimeve dhe përcakton oraret e sakta për mbledhje dhe raporton për to;
 • Përgatit dokumentacione sipas kërkesave;
 • Mban dokumentacione që i ngarkohen ti ruajë apo ti dërgojë;
 • Mban shënime për këdo që vjen në zyrë bashkë me kontaktet;
 • Përgjigjet në telefon dhe e kalon në zyrat përkatëse duke mbajtur saktë të dhënat;
 • Përpilon shkresa të ndryshme;
 • Administrative sipas kërkesave;
 • Ruan konfidencialitetin për dokumentacione.

Kualifikimet

 • Të ketë mbaruar studimet e larta për Shkenca Sociale /Administrim biznesi/ Mardhenie me publikun;
 • E aftë të punojë në skuadër por edhe në mënyrë individuale;
 • E aftë të koordinoj dhe balancoj punën;
 • Fleksible, e zotuar për punë dhe e përpiktë;
 • Njohuri shumë të mira të gjuhës Angleze;
 • Të jetë etike në marëdhenie me kolegët.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë kantidatët e interesuar duhet të aplikojnë me CV -në e detajuar në shqip me foto bashkangjitur, në adresen: [email protected]

Suksese!


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Segafredo

Segafredo gjithmone ka besuar qe te sherbesh kafen me te shijshme do te thote te vulosesh ekspertizen dhe aromen me te mire te kokrres se kafese nen firmen e Segafredo Zanettit. Ishte kjo fryme qe beri qe ne vitin 2005 te niste aktivitetin si Distributor i Autorizuar i Segafredo Zanetti ne Shqiperi kompania “Klar” shpk duke u bere sot nje nder kompanite lider ne tregun Shqipetar.

Misioni i Segafredo eshte te ofroje sher...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr, Budi Pallati Fasked, Kati 2, Ap. 2/1
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +3554 2 378 878
 • Mobile: +355696020704/0694092445

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë