Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 20-07-2022 edhe 24 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Asistent zyre
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-07-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shoqëria "Lim-Em" sh.p.k. është themeluar në vitin 1999, me bazë në prodhimin dhe shitjen e lëndës së parë me cilësinë më lartë të materialeve të ndërtimit dhe infrastrukturës, përmes Impiantit të Prodhimit të Inerteve të zotëruar nga kjo e fundit.

Në vitin 2000, aktiviteti I saj është zgjeruar me ndërtimin e veprave civile, ndërtime industriale, rrugë dhe ujësjellës me shtrirje gjeografike në të gjithë Shqiperinë.

LIM-EM me eksperiencë dhe reputacion të konsoliduar prej mbi 22 vitesh, ka hedhur hapa të rëndësishëm, duke projektuar dhe ndërtuar objekte të madhësive dhe funksioneve të ndryshme.

Ne jemi duke kërkuar një Asistente Administrativ

Detyrat

- Koordinimi midis Administratorit / CEO dhe departamentet e tjera të kompanisë.
- Organizon axhendën, mbledhjet dhe takimet e eprorit, si dhe manaxhon disa detyra njekohësisht, duke ndjekur prioritetet.
- Ndjekje të gjitha detyrat operacionale të menaxhimit të ngarkuara nga Eprori.
- Përgatit materialet dhe shkresat e ndryshme për eprorët.
- Ruajtja dhe arkivimi i dokumentacionit lundrues brenda dhe jashtë kompanisë.
- Kryen detyra administrative, si organizimin dhe mirëmbajtjen e përditshme të zyrës, komunikimin, paraqitjen e dokumentacionit, korrespondencës, fotokopjimit, etj.
- Komunikon dhe mban korrespondencën e postës elektronike në emër të eprorit të kompanisë.
- Mbajta e dokumentacioneve që i ngarkohen për ti ruajtur apo për ti dërguar.
-Përgjegjëse për pritjen e klientëve.

Kualifikimet

- Minimum 3 vjet përvojë në pozicion të ngjashëm.
- Diplomë të shkollës së larte.
- Njohuri të mira të gjuhës angleze me shkrim dhe në të folur.
- Të ketë aftësi organizuese dhe koordinuese.
- Të ketë aftësi shumë të mira për zgjidhjen e situatave të ndryshme me efikasitet.
- Aftësi shumë të mira komunikimi dhe bashkëpunimi.
- Aftësi për të punuar në grup
- Përkushtim, këmbëngulje, ambicie, korrektësia, dëshira për të investuar në trajnimin profesional.

Shënime


Kandidatet e interesuara duhet të aplikojnë me CV-në me foto bashkangjitur në adresën: [email protected]
Suksese!

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Lim-Em

Shoqëria “LIM-EM” sh.p.k. është themeluar në vitin 1999, me bazë në prodhimin dhe shitjen e lëndës së parë me cilësinë më lartë të materialeve të ndërtimit dhe infrastrukturës, përmes Impiantit të Prodhimit të Inerteve të zotëruar nga kjo e fundit.

Në vitin 2000, aktiviteti i saj është zgjeruar me ndërtimin e veprave civile, ndërtime industriale, rrugë dhe ujësjellës me shtrirje gjeografike në të gjithë Shqiperinë. LIM-E...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. e Durresit, Ish Uzina Tirana
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355696020704
  • Mobile: +355696020704

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë