Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 78217

Asistent Shitjesh

Tirane, Shqipëri 23-06-2023 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Shites

Kohe e pjesshme

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

23-06-2023

---

---


Përshkrimi

Inditex (Zara, Bershka, Pull&Bear, Stradivarius, Massimo Dutti, Zara Home) është një grup lider i modës me më shumë se 7400 dyqane në 96 vende.

 Në të gjitha markat tona ne punësojmë në pozicionin:

Asistent Shitje me kohe te pjesshme.


Detyrat

Detyrat bazë:

  • Punë në lidhje me klientët potencial, kujdesin ndaj klientit, shitjet;
  • Pranimi dhe ruajtja e Produkteve;
  • Rimbushja e produkteve në dyqan dhe organizimi i depove;
  • Mirembajtja dhe rregullimi i hapësirës së shitjes;

 

Inventari;

  • Informimin e eprorit për mallrat e dëmtuara, mallrat që nuk kanë alarm mbrojtës në rast vjedhjeje dhe marrjen e masave për eliminimin e tyre;

 


Kualifikimet

Kushtet paraprake:

  • Aftësi të mira komunikuese;
  • I orientuar nga moda;
  • I orientuar nga Shitjet;
  • Niveli i lartë i shërbimit ndaj klientit dhe dëshira për të avancuar;
  • Flexible me orarin e punes;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Apply to: 

[email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
ITX Albania

Love fashion ...have image...follow trends..? Come & Join us in Inditex. ITX Albania was founded on 2014 in Albania and it is part of the Group Inditex which is one of the world’s largest fashion distribution groups that have more than 8800 stores in 96 markets in all five continents. In addition to Zara, the largest of its retail chains, Inditex has nine other formats: Pull &Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home, Tempe, Uterqüe and Lefties.


INFORMACIONE KONTAKTI