Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Durres, Shqipëri 01-02-2022 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitese Dyqani
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
01-02-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania MasterHome/Hisense Albania  importuesi dhe distributor i produkteve Hisense dhe markave me prestigjoze te elektroshtepiakeve në Shqipëri, me standartet europiane të cilësisë dhe garancisë. shpall pozicion vakant Asistent Shitje.

Detyrat

• Të komunikojë dhe t'ju shërbeje klientëve sipas standarteve të kompanisë
• Përgjegjësia për mirëmbajtjen, organizimin dhe pozicionimin e produkteve në sektorin e saj
• Njohje dhe monitorim i stokut të produkteve në sektor
• Kupton nevojat e klientëve, duke dëgjuar me vëmendje maksimale kërkesat e tyre
• Ndihmon klientët në gjetjen e produkteve për të cilat ata janë të interesuar
• Ofron këshilla mbi produktet, të cilat i vijnë në ndihmë Klientit, dhe u përgjigjet me dedikim pyetjeve të tij/saj
• Finalizon procesin e shitjeve të produkteve në përputhje me nevojën e Klientit
• Në bashkëpunim me Supervizorin kontrollon ekzpozimin dhe angazhohet në sistemimin e stokut në nivelin e kërkuar në raft
• Rivendos në vendet e duhura të gjitha produktet të cilat janë zhvendosur prej Klientëve
• Detyra të tjera që mund të nevojiten apo kërkohen

Kualifikimet

  • Të jetë i/e gatshme dhe e aftë për të punuar në grup.
  • Energjik,e dhe të pëlqeje punën në maredhenien me klientin.
  • Eksperienca të mëparshme punësimi përbëjne avantazh por nuk janë të domosdoshme

Shënime


Aplikimet pranohen vetëm me e-mail në adresën [email protected] ose [email protected]

Per me shume informacion mund te telefononi ne Tel: +355 52 230452

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Hisense

Hisense Albania është importuesi dhe distributor i vetëm i produkteve Hisense në Shqipëri, me standartet europiane të cilësisë dhe garancisë.

Ne jemi Hisense, një kompani e teknologjisë botërore me një familje të madhe produktesh.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë