Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
A-T-D Albania Technology Distribution

Ne vumë re se egziston te nje mungesë në tregun Shqipëtar.Pas diskutimeve dhe iniciativës së përbashket, krijuam ATD.Të apasionuar pas teknologjisë, ne nisëm një udhetim për të krijuar nje infrastrukturë të avancuar monitorimi kjo e mundësuar nga bashkëpunimi jonë me liderin Europian për databazat e monitorimit GPS, GPSGATE server , ku u krijua dhe implementua nje database të lehtë në përdorim. I ofruam klientëve tanë aksesin onlin...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 13-10-2020 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Asistent zyre
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
13-10-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

ATD Shpk operon ne tregun e sherbimeve te menaxhimit te flotave nepermjet sistemeve te avancuara GPS. Eksperieca e gjate ne treg dhe vecantia e klienteve tane na shton pergjegjesite per nje sherbim sa me cilesor. Per me shume vizitoni faqen tone www.atd-grp.com   

Detyrat

Kerkohet asistente menaxhere per menaxhimet operacionale dhe koordinimin e puneve. 

  • Marrja e problematikave nga klientet nepermjet telefonatave apo e-mail
  • Marrja e problematikave nga stafi IT 
  • Koordinimi i grupit operacional te terrenit per zgjidhjen e problematikave te klienteve 
  • Raportim dhe Statistika 

Kualifikimet

  • Preferohet arsim i larte
  • Gjuhe te huaj, minimalisht anglisht 
  • Aftesi te mira komunikuese 
  • Aftesi te mira njohje te gjeografise se Shqiperise 
  • Aftesi Koordinuese  

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".