Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 86373

Asistent/e Prodhimi Lushnje

Fier , Lushnje, Shqipëri 11-03-2024 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Asistent zyre

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

11-03-2024

---

---


Përshkrimi

ompania Lufra, pjesë e LUFRA FOODS, qe prodhon dhe shpërndan markat e veta shumë të suksesshme si Lufra, Tido, Tradita, Beneta dhe Dukat.
Gjithashtu ështe distributor ekskluziv i markave të njohura rajonale dhe ndërkombëtare
si Cremona, Bonizzi, Jaffa, Nom, Estrella Damm, Heymans, Komos Tequila, The London Essence, Bylmeti etj.

Aktualisht jemi duke kërkuar Asistent/e Prodhimi per Fabriken qendrore ne Lushnje.


Detyrat

 • Ndihmon shefen e repartit me mbledhjen e te dhenave.
 • Kryen rregjistrimin e sakte te te dhenave te prodhimit (inventar, eficenca e makinerive etj).
 • Pergatit raportet dhe dokumentacionin qe i nevojitet stafit te prodhimit.
 • Dokumenton dhe arkivon dokumentacion perkates.

 


Kualifikimet

 • Të ketë eksperiencë pune në profile të ngjashme.
 • Aftësi të mira komunikimi në të folur dhe të shkruar.
 • Njohuri të mira te paketes Office (perparesi Microsoft Excel)
 • Njohuri te gjuhes Angleze.

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Cfare ofrojme:

 • Kushte të kënaqshme pune
 • Mundesi zhvillimi ne karrier
 • Transport i mbuluar nga kompania


Për të aplikuar për këtë pozicion, ju lutem paraqituni tek Fabrika Lufra në Lushnje ose dërgoni CV ne adresën e email [email protected]

Kontaktoni ne nr e cel: 069 206 0294


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.lufra.al


LUFRA

LUFRA FOODS

Lufra Foods është një kompani ushqimore dhe pijesh e cila prodhon dhe shpërndan markat e veta shumë të suksesshme si uji Lufra, Tido, Tradita, Beneta dhe Dukat.

Është gjithashtu distributor ekskluziv i markave të njohura rajonale dhe ndërkombëtare si Cremona, Bonizzi, Jaffa, Nõm, Estrella Damm, Haymans, Komos Tequila, The London Essence, Bylmeti etj.


INFORMACIONE KONTAKTI