Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 21-10-2022 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Asistent Menaxher
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience 0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-10-2022
Data e fillimit të punës
20-10-2022
Numri i kandidatëve
3

Përshkrimi

Supermarketi BioJu, pjesë e Grupit Kadiu, është i vetmi supermarket në Shqipëri i fokusuar në tregëtimin e produkteve Bio te çertifikuara nga vendet e origjinës në Europën Perëndimore.
Cilësia për ne nënkupton në radhë të parë shëndetin dhe sigurinë e konsumatorëve tanë, sikurse përmbushjen e përgjegjësive sociale dhe mjedisore në të gjithë zinxhirin e prodhimit dhe furnizimit.

Për punonjësit tanë, ne jemi një punëdhënës i përgjegjshëm dhe i konsoliduar. Për partnerët tanë ne jemi një partner korrekt dhe i ndershëm në biznes.

Aktualisht kompania jonë në zgjerim, po kërkon të punësojë punonjës në pozicionin Asistent/e Menaxher marketi.

Përmbledhje e Pozicionit: Asistent Menaxheri i marketit është përgjegjës për administrimin e përditshmërisë së marketit në përputhje me politikat e përgjithshme të kompanisë dhe është pike kontakti/përfaqësimi i supermarketit në mungese të menaxherit.

Detyrat

Përgjegjësitë e pozicionit:

 • Sigurimi i arritjes së objektivave sasiore dhe cilësore të vendosura nga kompania për supermarketin në përgjithësi dhe cdo stafi në vecanti ;
 • Me aprovimin apo ne dijeni te menaxherit ben uljet per produktet qe jane ne skadence te afert.
 • Kryen porosi tek furnitoret për mallrat që mungojnë në market ;
 • Organizon largimin e skadencave sipas proçedures së përcaktuar nga kompania ;
 • Sigurimi i normës së rritjes së biznesit të supermarketit nga viti në vit ;
 • Në mungese të menaxherit të marketit mbikqyr punonjësit e turnit dhe ndjek aktivitetet e lena në ngarkim të secilit ;
 • Monitorimi i stafit në baza ditore për të garantuar performimin korrekt të detyrave të ngarkuara dhe menaxhimin e pritshmërive të performancës së tyre sasiore dhe cilësore ;
 • Sigurimi i respektimit të rregulloreve, procedurave dhe proceseve në fuqi të kerkuara nga kompania ;
 • Menaxhimi i stokut të dyqanit dhe garantimi i optimizimit të tij ne funksion të arritjes së objektivave të supermarketit ;
 • Menaxhimi i ankesave apo problematikave te klientëve ;
 • Mbledhja dhe ndarja e informacioneve ne lidhje me dinamikat e tregut ku operon supermarketi për konkurrentët, klientët potencial, mundësi biznesi etj.
 • Detyra të tjera të ngarkuara në funksion të rolit .

Kualifikimet

Kriteret dhe aftësitë e kërkuara:

-          Edukimi: Arsimi i lartë, profili Ekonomik/Finance;

-          Eksperiencat e punës: Minimum 2 vjet përvoje pune në pozicion të ngjashëm;

-          Kualifikime të tjera:

 • Njohuri të sistemit Financa 5;
 • Njohuri të mira të gjuhës angleze dhe italiane (me shkrim dhe verbale);
 • Njohuri shumë të mira të paketës Windows Office Package (Word, Excel, Power Point);
 • Metodik dhe i organizuar;
 • Ndershmëri dhe integritet;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kandidatët e interesuar mund të dërgojnë një CV në adresën e emailit[email protected]  brenda datës 15.10.2022

*Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".

JURREI shpk

JURREI shpk eshte nje nga kompanite e suksesshme te Kadiu Group e specializuar ne sektorin ushqimor. Me nje veprimtari ne fushen e tregetise qe prej vitit 2000 kompania zoteron Qendren Tregetare Galaktik si dhe dy supermarket ne qytetin e Durresit. JURREI Shpk eshte aktualisht zoteruese e markes BioJu dhe krijuese e te parit supermarket me produkte te certifikuara BIO ne Shqiperi.

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga "Dritan Hoxha", Mbrapa Godinës "Tendenc 3A", Tiranë
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 0697006528

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".