Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Aluflor

Aluflor eshte nje kompani me aktivitet ne fushen e ndertimit me ekspertize ne konceptimin, projektimin, perpunimin dhe ndertimin e fasadave te jashtme te objekteve duke ofruar nje portofol te plote te te gjitha llojeve te fasadave te xhamit, fasadave te ventiluara me material natyrore, fasadave te ventiluara me pllake qeramike, fasadave te ventiluara me Alucobond, fasadave dekorative, fasadave te blinduara, fasadave inteligjente, f...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. "Xhanfize Keko", Qendra e Biznesit Aldosch Kati 2, Ish-Profarma
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 0674041209
  • Mobile: 0674041209

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 54956 Arkitekt/e

Arkitekt
Tirane, Shqipëri 07-07-2021 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Arkitekt
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Student
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-07-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Aluflor mundëson ndërtimin e fasadave të teknologjisë së lartë, dritareve dhe dyerve duke përdorur sisteme të profileve të aluminit, pajisje të përpunimit, aksesorëve dhe ekspertizë teknike të cilësisë më të lartë. Për më tepër Aluflor ka vendosur standarde të larta teknologjike në industrinë e ndërtimit. Përfitimi funksional i markës qëndron në zgjidhjet më të mira teknike. Ne kuader te zgjerimit te kompanise, dhe nevojes per staf shtese, ALUFLOR eshte i interesuar te punësojë një Arkitekt që të plotësojë kriteret e mëposhtme:

Detyrat

Duhet t'i permbahet ketyre rregullave:
-Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes.
-Te jete i komunikueshem me koleget dhe i gatshem ne cdo kohe te jape ndihmen e tij per nevojat e kompanise.
-Te karakterizohet nga ndershmeria,integriteti dhe korrektesia;
-Te kete aftesi organizative, creative dhe te ndihmoje ne dhenien e ideve te reja;
-Te eci me te njejtin hap me qellimet dhe synimet e kompanise;
-Te ruaje konfidencialitetin; 
-Aplikimi me foto eshte i detyrueshem;

Kualifikimet

Edukimi, Kualifikimet dhe Eksperiencat e kerkuara:
-Te kete perfunduar arsimin e larte per Arkitekture;
-Te kete eksperience mbi dy vjet si Arkitekt/e;
-Preferohet të ketë eksperiencë me fasadat;
-Njohje shume e mire e gjuhes angleze;
-Njohje shumë e mirë e paketës Microsoft Office, Autocad, Tekla etj;
-Aftesi shume te mira komunikimi;
-Aftesi per te punuar ne grup; 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Per te gjithe personat e interesuar qe i plotesojne kriteret e mesiperme, mund te dergojne CV-ne e tyre duke specifikuar pozicionin per te cilin po aplikojne ne adresen e E-mail: [email protected]
Adresa: Rr. "Xhanfize Keko", Pallati i Conad, kati 2, Porcelan, Tirane.
Nr Cel: 0674041209


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".