Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
BRUNES SHPK

Që prej vitit 1994, BRUNES, ofron çdo mundësi për konceptimin e hapsirës tuaj, duke vënë në dispozicion një gamë të gjerë produktesh dhe duke qenë sa më afër jush me ekspozitat tona në Tiranë, Durrës, Fier, Vlorë, Sarandë e Lezhë. Një shumllojshmëri e cila në mënyrë harmonike ndërthuret në ngjyra, stile, cilësi të pakrahueshme, të shprehura në markat më prestigjoze të tregjeve botërore.

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Autostrada Tiranë-Durrës, km7
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 51891 Arkitekt/e

Arkitekt
Tirane, Shqipëri 17-03-2021 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Arkitekt
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
17-03-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
3

Përshkrimi

Brunes është një kompani shqipetare me eksperiencë 25- vjeçare, e fokusuar ne import/ eksportin e një gamë të gjerë produktesh, me ekspozita në Tiranë, Vlorë, Durrës, Sarandë e Lezhë, Fier. Një shumllojshmëri e cila në mënyrë harmonike ndërthuret në ngjyra, stile, cilësi të pakrahueshme, të shprehura në markat më prestigjoze të tregjeve botërore. Për shkak të zgjerimit të vazhdueshëm kompania është në kërkim të stafit të ri energjik dhe me dëshirë për rritje profesionale.

Arkitekt/e ( F/M)

Detyrat

 • Koordinon dhe zbaton Projektin; Perpilon skedat teknike per secilen nga fazat e projektimit pasi grupi i punës ka percaktuar detyrat e projektimit;
 • Asiston në organizimin e proçeseve të punimeve arkitekturore, duke u bazuar në programin e përgjithshëm të punimeve;
 • Analizon dhe vizaton detajet tip;
 • Garanton përputhshmërinë e vizatimeve të ndërtimit me projektet e zhvilluara, duke kryer edhe plotësime të ndryshme sipas rastit;
 • Të jetë në gjëndje të nxjerrë sipas prioriteteve të punimeve dhe fazave të punimeve, zberthimin teknik të projektit arkitektonik (prevetivime dhe raporte teknike);
 • Nderton grafikut e punimeve sipas fazave ndertimore;
 • Bashkëpunon dhe shkëmben informacionin mbi punimet arkitekturore të cilat nënkontraktohen me furnizues të mundshëm.

Kualifikimet

 • Të ketë përfunduar studimet master në "Arkitekturë";
 • Të ketë përvojë të mëparshme rreth 2-3 vjet në Projektim dhe Zbatim;
 • Të jetë i pajisur me liçence projektimi për pikat: 1c, 2a/c/d;
 • Njohuri shumë të mira mbi programet 2D dhe 3D, Autocad, Sketchup (Vray), 3dMax, Paketa Office, etj
 • Te kete eksperience te mire ne Interior Design .
 • Të ketë aftësi të mira planifikuese, organizuese dhe komunikuese.
 • Personat e interesuar duhet te dergojne CV-n dhe portofolin e puneve.
 • Preferohet mosha e kandidateve mbi  25 vjec.    

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Si te aplikoni: Te gjithe kandidatet e interesuar duhet te dergojne Cv-ne e tyre ne adresen e emailit: [email protected]

Vetem aplikantët e përzgjedhur do të kontaktohen per interviste.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".