Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Enza Home

Enza Home është një koncept marke e ofruar nga Yatas për të krijuar një stil të ri jetese. Enza Home i jep formë jetës me produktet e saj që fillojnë nga dhoma e ngrënies te mobiljet për dhomat e adoleshentëve, dyshekët, tekstilet dhe aksesorët duke sjellë modele të ndryshme për shtëpinë tuaj me qasjen e saj moderne dhe inovative. Alternativat për shije të veçanta dhe zgjidhjet e jetesës që ofrojnë rehati në gjendjen e tyre natyra...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 23-07-2020 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Arkitekt
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
23-07-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

 Kompania 2PGROUP shpk kerkon te punesoje nje Arkitekt per Interior Design.

Detyrat

• Krijon skica paraprake duke përdorur softëare tëpërshtatshem projektimi (CADD), tëcilat gjenerojne formën dhe pamjen e përgjithshmetëkuzhines dhe ambiente vetëndryshme të interierit.
• Harton strukturat/ vizatimet/ planet nëpërputhje me kërkesat e klientitdhekoordinon me fabriken per prodhimin e sakte teproduktit.
• Projekton, planifikon afatet e dorëzimit të projektit arkitektures dhe mbikqyr gjatë fazës së zbatimit të ndërtimit.
• Sigurohet që projekti po ecën brenda kornizës kohore të dakorsuar.
• Bën vizita në terren për të kontrolluar statusin e projektit dhe raportoni përprojektin

Kualifikimet

- Tëjetë I/e diplomuar per Arkitekture.
- Minimumi 2 vjet eksperience.
- Kane përparësi kandidatët që kanë studiuar dhe kane njohuri per interieret.
- Programet bazë dhe Autocad, sketchUp, 3DMax, apo programet etjera vizualizuese.
- Aftësi të mira komunikuese me njerezit.

Shënime


Ju mund te aplikoni duke derguar CV tuaj tek : [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".