Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 86132

Arkitekt/e

Tirane, Shqipëri 01-03-2024 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Arkitekt

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

01-03-2024

---

---


Përshkrimi

Arkitekt/e (në Showroom)


Detyrat

  • Përvojë pune 2+ vite në fushën e arkitekturës.
  • Njohuri të softwereve (Archicad, 3DMAX, ) dhe njohuri të mira të MS-Office.
  • Njohuri të materialeve të punës.
  • Përvojë në Interior Design.
  • Aftësi për vërejtjen e detajeve të projektimit.
  • Aftësi shume te mira ne shitje.
  • Aftesi te mira komunikimi dhe bashkepunimi ne grup.
  • Administrim dhe koordinim i punëve të përditshme.
  • Fillimi i punës ASAP.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Adresa:
Bulevardi Bajram Curri te Arena Center, sheshi Italia, Tirane

Kush duhet të aplikojë?
Nëse ke përfunduar Fakultetin e Arkitekturës, je më i miri/e mira. Ke eksperiencë pune minimumi 2 vite. Aftesi shume te mira komunikuese dhe aftesi per te ndertuar marredhenie profesionale. Je njohes i gjuhes Angleze.
Je energjik dhe i motivuar për të punuar në një ambjent ku ke mundësi të tregosh talentin tënd 100%  atëherë;
Arjon është kompania e duhur per ty!
Apliko në [email protected] dhe na trego që je më i miri!


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.arjon.com


ARJON SHPK

Kompania “Arjon” është e pozicionuar në Bulevardin Bajram Curri (ish Farmacia greke) Tiranë/Albania.