Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comDurres, Shqipëri 22-12-2021 edhe 24 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Arkitekt
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
22-12-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Master shef kerkon te punesoje nje arkitekt me kohe te plote.

Te jete i perkushtuar ne pune dhe te sjelle ide te reja.

Detyrat

  • Projektimi me detaje i kuzhinave profesionale dhe furrat e bukes, kontakte me klientin, perfudimi i preventivave te sakte, menaxhimi i punes deri ne perfudnim te saj.

Kualifikimet

  • Kandidati duhet te kete perfudnuar shkollen e larte ne degen e arkitektures, te di te perdore mire autocadin 2d dhe 3d si dhe programet e renderizimit.
  • Te kete njohuri te gjuhes angleze.
  • Te jete i pajisur me leje drejtimi.
  • Kadidati duhet te jete i sexit mashkull me banim ne Durres ose ne rrethinat e tij.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ju mund te aplikoni duke na shkruar tek emaili: [email protected]

Ose te na kontaktoni ne numrin e telefonit: +355 69 602 9939

Fotografi


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


master shef

Kompania master Shef prej 5 vitesh ne tregun e arredimit dhe realizimit te Furrave te Bukes, Restoranteve Bareve.Prodhimit te INOX- eve si dhe Arredimit te ambjenteve me dru.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Durres -Tirane Km.11 ,Koxhas
  • Durres, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 0692069818

Profili i Kompanisë Kontakto master shef në WhatsApp Punët aktive të kompanisë