Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 75213

Arkitekt

Tirane, Shqipëri 23-03-2023 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Arkitekt

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

23-03-2023

---

---


Përshkrimi

Kompania e ndriçimit Philips ArtLight ofron vend pune per pozicionin: Arkitekt

 


Detyrat

 • Propozon zgjedhje arkitekturore, si nga ana funksionale dhe nga ana estetike.
 • Te realizoj takime me klientet, te percaktoj nevojat dhe kerkesat e tyre.
 • Te perpiloj oferten sipas nevojes se projektit per dorezimin final.
 • Te assitoj departamentin e shitjes mbi produktet dhe ofertat.
 • Te njohe produketet dhe te jete  i/ e interesuar ne cdo kohe me zhvillimet e reja te kompanise.
 • Te zberthej specifikimet teknike.

Kualifikimet

Kerkesat:

 • Te kete perfunduar arsimin e larte.(Universitetin e Arkitektures).
 • Minimumi 2-vite eksperienc ne kete pozicion.

Aftesite:

 • Te kete njohuri te gjuhes Angleze.
 • Te kete njohuri te avancuara te programeve te dizejnimit, si, Auto Cad 2D/3D, PHOTOSHOP, DIALUX, ADOBE.
 • Aftesi shume te mira komunikuese me klientet dhe koleget.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te kontaktojne ne whatsapp +355672088153 ose ne telefon +355692535390 dhe cv-ja te dergohen ne adresen e mail-it [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Artlight Philips

Artlight Philips

Adresa: Bulevardi Zhah D'ark ( prane ministrise se jashtme)

Tirane , Shqiperi