Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 58820 Arkitekt

Arkitekt
Tirane, Shqipëri 01-11-2021 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Arkitekt
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
01-11-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompani ndertimi me mbi 25 vjet aktivitet ne tregun lokal, etiketohet si njera nga kompanite me serioze dhe cilesore ne vend. Ka nje portofol shume interesant punimesh, ku listohen projekte te shumta rezidenciale, komerciale dhe sportive nga me te vlersuarat per cilesine, arkitekturen dhe realizimin ne perfeksion te detajeve. Bashkepunime me studiot me prestigjoze Europiane te Arkitektures. Pozicioni ne fjale do jete pjese e ekipit per njerin nga projektet me ambicioze ne vend, per nga dimensioni por dhe inovacioni qe sjell. Puna eshte ne Tirane dhe eshte nje mundesi fantastike per kedo qe kerkon te zhvillohet ne profesionin e arkitektit.

Pershkrim i Pergjithshem;

Arkitekti ka per detyrë të njoh shumë mirë projektin e zhvilluar deri në detajet më specifike. Monitoron punimet në objekt dhe bashkëpunon me inxhinierët e objektit për realizimin e punimeve në përputhje me projektin. Përgatit vizatimet 2D dhe 3D, pasqyron ndryshimet arkitekturore në mbështetje të kantierit.

Detyrat

Pergjegjesite Kryesore;

 • Anetar i grupit te projektimit dhe kordinator i marredhenieve me studiot nderkombetare qe kompania bashkepunon.
 • Rishikon projektet dhe propozon zgjidhje per detajet qe duhen per ekzekutim.
 • Suporton kantierin me vizatime per cdo ze pune.
 • Ngre godinen ne 3D dhe nxjerr volumetrite e materialeve.
 • Pjese e grupit te punes qe perzgjedh materialet, si dhe propozon zgjidhje alternative.
 • Mbikqyre cilësinë dhe afatet e punimeve të arkitekturës.
 • Kordinim i punës me klientët, në bazë të ndryshimeve të projektit, azhornimet dhe pergatitjen e preventivit perkates.
 • Realizon dhe mban përgjegjësi për të gjithë detyrat e tjera që i ngarkohen

Kualifikimet

Kerkesat e Profilit;

 • Diplome e arsimit te lartë, Fakulteti i Arkitektures dhe Urbanistikes, profili Arkitekture.
 • Një diplomë pasuniversitare përbën avantazh.
 • Eksperience pune mbi 3 vjet per pozicionin Junior dhe mbi 7 vjet per pozicionin Senior.
 • Aftësi grafike.
 • Njohje e gjuhës Angleze dhe Italiane
 • Të zotërojë shumë mirë programet: Paketa Microsoft / Adobe, Autocad 2D / 3D, 3Dmax (ose program tjetër renderizimi ), Photoshop / Ilustrator.
 • Revit përbën avantazh.
 • Të ketë aftësi të mira komunikuese dhe bashkëpunuese me kolegët.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

PAGESA: Konkuruese.

 SHËNIM: Ky përshkrim pune nuk është gjithë përfshirës. Punëmarrësi mund të kryej edhe detyra të tjera për plotësimin e nevojave të kompanisë.

Te gjithe te interesuarit mund te dergojne CV-te e tyre ne adresen e emailit; [email protected]

Ose mund te dergojne CV-te e tyre ne numrin e telefonit;+355 69 203 1512


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


duapune.com

Duapune.com është portal lider që operon në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni, me mbi 10 vite përvojë në tregun e punësimit. Qindra kompani dhe mijëra punëkërkues kanë besuar tek ne për shumë vite në të qënit një burim me vlerë si komunitet, në ofrimin e shpejtë të shërbimit dhe plotësimit të vendeve të punës për kompanitë nga aplikantët e databazës tonë të pasur.

Përveç portalit tonë, ne ju vijmë në ndihmë dhe kompanive bashkë...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Luigj Gurakuqi, shkalla 4, kati 2, ap.8
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë