Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Megatek Albania

Megatek S.A is the biggest Do-IT-Yourself wholesale and retail store in Albania. Megatek S.A is part of Teqja Group International, a group of privately owned and anonymous Companies with long experience in the Albanian and regional market offering a vast range of products and services, ranging from mail & logistics to production of industrial materials. The group consists of the following companies: * “Teqja international...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 51954 Arkitekt

Arkitekt
Tirane, Shqipëri 20-03-2021 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Arkitekt
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-03-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

MEGATEK, hipermarketi me i madh i tipit "Do It Yourself" ne Shqiperi. i cili ofron shitje me shumice dhe pakice, po kërkon te punesoje: ARKITEKT

Qellimi i Pozicionit: Projekton, dizenjon dhe sygjeron ne lidhje me arredimin dhe mobilimin e ambjenteve te brendeshme & te jashtme te ndertesave te banimit, tregtare ose industriale duke ofuar zgjidhje praktike dhe estetike ne baze te materialeve, qe ofron Megatek.

Detyrat

 • Prezanton idete dhe konceptet per permiresimin e paraqitjes se dyqanit.
 • Mbeshtet punonjesit e Hipermaketit ne negociata me kliente, ku ekspertiza e arkitektit eshte e nevojshme.
 • Bashkepunon me SPV dhe manaxheret e produkteve per ekspozimin e produkteve te reja ne departamentin perkates. Mirepret klientet dhe diskuton me ta rreth kerkesave te tyre.
 • Interpreton nevojat e klientit dhe zhvillon koncepte per t'ju pershtatur nevojave te Klienetit.
 • Vlereson kohen e duhur per kryerjen e punes dhe paraqet preventivat per klientet.
 • Perdor nje varg te gjere mjetesh duke perfshire fotografine dhe ndihmen e dizenjimit kompjuterik me qellim realizimin e idese apo konceptit.
 • Ofron ide dhe projekte per ekspozime te ndryshme te produkteve dhe pregatitjen e broshurave.
 • Punon si pjese e grupit me fotografe, dizenjues te tjere dhe specialist te marketingut per projekte te ndryshme promocioni qe mund te nderrmeren ne Megatek.
 • Detyra te tjera sic nevojiten/kerkohen.

Kualifikimet

Edukimi:

 • Diplome ne Arkitekture
 • Aftesi shume te mira grafike.
 • Aftesi te shkelqyera komunikuese.
 • Aftesi shume te mira nderpersonale.
 • Njohuri te mira te gjuhes angleze.
 • Njohuri shumë të mira kompjuterike.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Procedura e Aplikimit:
Per te aplikuar per kete pozicion, ju lutem dorezoni CV te detajuar tek Divizioni i Burimeve Njerezore nepermjet njeres nga menyrat si ne vijim:
Duke derguar me poste ne adresen e meposhtme: MEGATEK S.A Divizioni i Burimeve Njerezore
Autostrada Tirane-Durres km 7. Email: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".