Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Intesa Sanpaolo Bank Albania

Intesa Sanpaolo gëzon një prezencë të përzgjedhur në Europën Qëndrore dhe Lindore, në vende të Lindje së Mesme dhe Afrikës së Veriut me mbi 1,083 degë dhe 7.9 milion klientë të cilët i përkasin filialeve të Grupit që zhvillojnë aktivitetin e tyre në ofrimin e shërbimeve dhe produkteve bankare për individët dhe shërbime bankare komerciale në 11 vende. Gjithashtu, një rrjet ndërkombëtar specialistësh në mbështetje të klientëve korpor...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr.Ismail Qemali
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 00355 4 22 76 000
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 01-03-2021 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Arkëtar banke
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
01-03-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

NJOFTIM PER VEND TE LIRE PUNE

Intesa Sanpaolo Bank Albania - Tiranë kërkon të punësojë personel ne pozicionin:

Arketar

Detyrat

Përgjegjësitë Kryesore:

 • Të sigurojë zbatimin e duhur të të gjithë veprimtarisë operacionale të Arkës dhe të  garantojë një shërbim profesional dhe në kohë ndaj konsumatorëve të Degës dhe konsumatorët potencialë.
 • Të merret me transaksionet në para "cash" dhe në llogaritë rrjedhëse, pagesave lokale dhe ndërkombëtare si për konsumatorët me pakicë ashtu dhe për bizneset.

Kualifikimet

Kërkesat / aftësitë:

 • Diplomë Universitare.  
 • Aftësi për të komunikuar në mënyrë efektive me klientët, për të punuar i/e pavarur apo në grup.
 • Njohje të mirë të gjuhës angleze.
 • Njohuri kompjuterike.
 • Aftësi në shitje.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kandidatët duhet të dorëzojnë:

 • Një Curriculum Vitae.
 • Një kopje të Diplomës Universitare shoqëruar me listën e notave.

Aplikimet duhet të dorëzohen jo më vonë se data 1 Mars 2021 dhe të adresohen tek:

Intesa Sanpaolo Bank Albania Human Resources Department

Rruga: Ismail Qemali Nr. 27, Tirane

E-mail:  [email protected]  


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".