Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 78301

Arketare

Tirane, Shqipëri 22-06-2023 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Arketar

Kohe e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Po

Po

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

22-06-2023

---

---


Përshkrimi

KMY kerkon te punesoje Arketare

Do kete ne pergjegjesi ndjekjen e disa proceseve ditore.


Detyrat

 • Rakordimi i faturave ditore te shitjes dhe arketimin e tyre nga shperndaresit.
 • Rakordimi dhe kontrolli i faturave per rregullsine e tyre .
 • Pergjegjese per hedhjen e arkes ne frekuence ditore ne sistem.
 • Do ndjeki edhe procedura te tjera duke perdorur systemin financiar ne departamentin e shitjes.

Kualifikimet

 • Te kete njohuri baze ne program financiar.
 • Te kete njohuri baze dhe te mira ne proceduren e shitjeve .
 • Te kete njohuri te mira ne perdorimin e paketes Microsoft Office. me shume ne Excel.
 • Te kete deshire per te punuar ne grup.
 • Avantazh : per kandidatet qe kane eksperienca te meparshme ne aktivitete distribucion.
 • Preferohet mosha +40 vjece.
 • Te jete me banim ne Yzberisht ose Astir.
 • Puna eshte me turne.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

CV-te duhet te dergohen ne adresen e emailit: [email protected] ose kontaktoni ne numrin : 0689027049


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
KMY

Kombinat i Mishit yzberisht ushtron aktivitetin e vet ne perpunimin e mishit, fabrike sallami dhe proshute, fabrike perpunim te mishit, frigorifer, magazinim etj. Ferma per blegtori, rritja e pules, rritja e derrit, rritja e viçit, qender grumbullimi per bageti. Ferma bujqesore per prodhim bujqesore, fruta-perime etj. Shitje me shumice e pakice, magazine, dyqane, supermarkete, bar-kafe, fast-food, restorante etj. Import-eksport te te gjitha mallrave ushqimore, industriale dhe tregtim i tyre me shumice e pakice.Import-eksport te mishit, peshkut, bulmetit dhe nenprpdukteve te tyre.Import-eksport te kafsheve te gjalla te te gjithja llojeve.Import-eksport te te gjiha llojeve te makinerive qe kane te bejne me transportin, perpunimin dhe shitjen e prodhimeve ushqimore dhe industriale.


INFORMACIONE KONTAKTI