Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Infinity Investment

Infinity Investment eshte nje kompani e cila ushtron veprimtarine e saj ne fushen e Real Estate, blerjen dhe shitjen e pasurive te paluajtshme

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 55885 Arketare

Tjeter
Tirane, Shqipëri 04-08-2021 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
04-08-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania “Infinity Investment” kerkon qe te punesoj “Arketare” per nevojat e KAZINOS.

Ofrojme :

  • Kushte shume te mira pune;
  • Page Motivuese.

Detyrat

  • Mirepret me etike te larte profesionale cdo Klient qe afrohet prane kasave;
  • Kryen te gjitha metodat e pagesave sipas procedurave standarte ne perputhje me kerkesen e Klientit;
  • Siguron qe te gjitha produktet jane skanuar ne menyre korrekte dhe kontrollon ne monitor pershkrimin, sasine si dhe cmimin qe te perputhen me produktet qe skanohen;
  • Per cdo mosperputhje raporton menjehere tek Kryearketari apo Supervizori;

Kualifikimet

  • Respekton dhe bashkepunon me koleget per te krijuar nje mjedis te kendshem pune;
  • Kerkohen kandidat qe njohin gjuhen angleze dhe kane eksperience pune;
  • Te kene mbaruar Fakultetin e Finances.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kandidatet e interesuara te dergojne nje CV ne adresen; [email protected] me shkrimin ne subject “Arketare”.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".