Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Banka Kombetare Tregtare BKT

BKT është banka më e madhe në sektorin bankar Shqiptar dhe ka një pozitë udhëheqëse për sa i përket termave të treguesve kryesorë të madhësisë së bankave; asetet, huatë, letrat me vlerë të investimit, depozitat dhe fitimi neto. Banka Kombëtare Tregtare ka marre gjate viteve çmime të shumta për shërbimet e saj, duke e vleresuar si Banka e Vitit nga organizata të ndryshme.

BKT konsiderohet si investitori më i madh i ekonom...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga e Vilave, Qendra e Biznesit Fusha, Lunder 1, Tirane
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 042 281 554
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 16-05-2021 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Informaticien
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
16-05-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Android Software Developer - IT Projects & Development Department

Detyrat

 • Develop applications for Android platform.
 • Ensure the best possible performance, quality, and responsiveness of the application Identify and correct bottlenecks and fix bugs.
 • Work with outside data sources and APIs.
 • Work closely with other staff, such as project managers, system analysts, QA and tester team.
 • Test and maintain software products to ensure strong functionality and optimization.
 • Investigate new technologies.
 • Constantly updating technical knowledge and skills by attending in-house and/or external courses, reading manuals and accessing new applications.

Kualifikimet

 • Graduated from a university in a relevant field (Informatics, Computer engineering, Computer Science, Electronic engineering.)
 • At least 2 years experience in Android software development.
 • Experience with Android SDK.
 • Experience working with remote data via REST and JSON Solid understanding of the full mobile development life cycle.
 • Strong knowledge of Android UI design principles, patterns, and best practices Knowledge of the open-source
 • Android ecosystem and the libraries available for common tasks.
 • Familiarity with cloud message APIs and push notifications.
 • Able to work in team and willing to put up to team.
 • Passion for new technologies and will to learn.
 • Very good command of written and spoken English is essential.

Shënime


Interested candidates are encouraged to apply in our website www.bkt.com.al or to this link: https://cv.bkt.com.al/candidate/job_search# until 16.05.2021.
All applications will be treated with the highest confidentiality.
Only candidates that meet our criteria will be notified.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".