Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Grapho Srl

Pensiero libero e rigore logico “Le aziende vendono prodotti, i consumatori comprano marche”. Non è un claim ma la sintesi di quello in cui crediamo. Per imporre i prodotti dei nostri clienti e rendere emozionanti e seducenti i loro brand, mettiamo a disposizione tutta l’esperienza e gli strumenti acquisiti in trent’anni di attività. L’intuizione geniale, l’idea brillante, a volte può generare una comunicazione di successo. Ma la...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 18-08-2020 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Programues Sistemesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
18-08-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Një kompani software e njohur në Itali dhe Europe është në kërkim të zhvilluesëve software me eksperiencë në zhvillimin e aplikacioneve në Android.

 Kërkohet të kenë eksperiencë në të paktën një nga teknologjitë e mëposhtme:

-       Zhvillimi i aplikacioneve celularë për Android native (Java) – Android Studio

-       Të ketë njohuri te mira të gjuhës italiane ose angleze.

Preferohet eksperiencë në:

-       PHP, MySQL

-       Zhvillim aplikacioneve duke përdorur multiplatform frameworks

-       Zhvillim WordPress plugin

Kompania ofron kushte të mira financiare në varësi të eksperiencës dhe aftësive profesionale. Kërkesa është për kohë të plotë ose të pjesshme, orar fleksibël dhe remote.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 A well-known software company in Italy and Europe is looking for software developers with experience in developing applications on Android.

 Experience required at least in one of the following technologies:

-       Development of native mobile apps for Android (Java) using Android Studio

-       Good knowledge of Italian or English language spoken and the written

Recommended experience:

-       PHP, MySQL

-       App development using multiplatform frameworks

-       WordPress plugin development

The company offers good financial conditions depending on experience and professional skills. The demand is for full or part-time, flexible hours and remote.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".