447 Punë aktive

92452 Punëkërkues

5600 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Communication Progress

Communication Progress Sh.p.k, themeluar në 1998 dhe me pronësi private nga pronare Shqiptare, sjell më shumë se pesëmbëdhjetë vite experiencë në fushën e Teknologjisë së Informacionit dhe Komunikimit-TIK. Të pozicionuar si ofrues zgjidhjesh të integruara horizontalisht e vertikalisht TIK, kompania synon që në mënyrë të vazhdueshme t’i mundesoje rajonit akses në teknologjitë më të avancuara, nëpërmjet vendosmërisë për cilësi dhe mb...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. Dritan Hoxha, Pall. M.C.Inerte, Kati 1, Laprakë, Tiranë
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +35542413901
  • Mobile: 04 2413901
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 28-03-2018 edhe 205 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Analist sistemi
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
28-03-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Communication Progress Sh.p.k (www.commprog.com) është duke kërkuar një kandidat/e të përshtatshëm për pozicionin “Analist/e Financiar”, i/e cili/a do të jetë pjesë e ekipit te Analistëve të Biznesit.

Detyrat

•Identifikimi i kërkesave për modulin e kontabilitetit në bashkëpunim me klientin dhe palët e interesuara nga ana e tij, kryerja e analizës financiare dhe përshtatja e kerkesave me sistemin ERP.
•Ndjekja e implementimit te kërkesave në bashkëpunim me zhvilluesit dhe asistimi ne implementim.
•Përgatitja e Manualit të Perdorimit të modulit të Kontabilitetit për klientë të veçante.
•Aplikimi i Kontabilitetit Financiar dhe Pasqyrave Financiare të klienteve në ERP dhe analizimi i raporteve financiare dhe analitike.
•Suport i vazhdueshëm për përdorimin e modulit të kontabilitetit në sistemin ERP nga klientet.
•Raportimi tek drejtuesi i ekipit në lidhje me ecurinë e implementimit dhe çështjeve të ngritura nga projektet që ka në ngarkim.

Kualifikimet

•E preferueshme të jetë diplomuar ne degët Finance/ Informatike Ekonomike, ose degë të ngjashme.
•Të ketë aftësi të mira analitike dhe komunikuese
•Të ketë aftësi për të punuar në një ambjent bashkëpunues
•Të ketë njohuri shume te mira të gjuhës Angleze, në lexim dhe shkrim
•Te kete njohuri shumë te mira te standardeve kombëtare të kontabilitetit
•Njohuri të sistemeve të tjera financiare shqiptare ose të huaja..

Shënime

Ju lutemi dërgoni aplikimin tuaj të plotë duke përfshirë një letër motivimi dhe cv-në tek: [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë