Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comDurres, Shqipëri 15-08-2022 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Analist kredie
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
15-08-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Credins Bank kërkon të punësojë : Analist Kredie SME - Dega Shkozet

Detyrat

Funksionet dhe përgjegjësitë:

• Identifikimi i klienteve potencial dhe promovimi i te gjithe produkteve dhe sherbimeve te ofruara nga banka.
• Analiza e kerkesave te klientit qe nga mbledhja e dokumentacionit te nevojshem e deri ne realizimin e raport analizes.
• Bashkepunimi me njesite e tjera pjese e bankes per te realizuar nje analize e plote e klientit si dhe ndjekjen e klienteve me probleme.
• Menaxhimi i portofolit me qellim ruajtjen e cilesise se tij.
• Analizimi i situates financiare te biznesit, njohje shume e  mire e pasqyrave financiare.

Kualifikimet

Kriteret e nevojshme:

• Diplome në shkencat  ekonomike,  profili Ekonomik, (preferohet  të ketë kualifikime pasuniversitar në shkenca financiare). 
• Të ketë eksperience pune mbi 3 vjet në sistemin Bankar dhe veçanërisht në fushen e kredidhenies SME .
• Të marrë mbi vetë përgjegjësitë e punës duke përmbushur deadline.
• Të jetë i orientuar ndaj rezultatit dhe të jetë disponibel për orare të zgjatura të punës.
• Të ketë aftësi  bashkëpunimi në grup.
• Të zotërojë certifikime të gjuhës angleze dhe  trajnimeve të zhvilluara gjatë eksperiencës së punës.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Çfarë ofrojmë ne:

  • Një paketë financiare shumë të mirë dhe konkurruese;
  • Atmosfere dinamike dhe grup punë në rritje;
  • Zhvillim personal dhe profesional të vazhdueshëm.

Të interesuarit të dërgojnë CV me foto bashkë me një letër interesi në adresën e më poshtme:
Email: [email protected]

Vetëm kandidatët të cilët përmbushin kriteret do të përzgjidhen dhe do të njoftohen për intervistë pranë  Departamentit te Burimeve Njerezore  të Credins Bank.

Aplikimet duhet të dorëzohen brenda datës 15.08.2022

*Shënim – Politika e Privatësisë.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Credins Bank Sh.A

Banka Credins është një nga Bankat me performancën më të lartë në Shqipëri, e njohur edhe si një nga bizneset më të mira në vend. Pozicioni i tyre në treg pasqyron në mënyrë të drejtpërdrejtë qëndrimin dhe shërbimin që u ofrojnë klientëve. “Ne flasim gjuhën tuaj” nuk është thjesht një slogan marketingu, është në të vërtetë qëndrimi i tyre ndaj nevojave të klientëve.

Përqasja novatore dhe bashkëkohore për ofrimin e shërbi...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. "Vaso Pasha" Nr.8
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 4 53 53 000
  • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë