Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
BIDAJ SH.P.K.

BIDAJ L.t.d is a family established company operating on market since 1994. Our main activity consists in collecting, controlling, testing, cleaning, drying and exporting medicinal and aromatics herbs. All the plants we collect come from Albanian mountains, forests and fields. Nature has given Albania a huge variety of wild medicinal plants and we try to bring the best of our nature to our costumers. Most of the herbs we trad...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Bishti i Zhurit, Autostrada Rrogozhinë
  • Rrogozhinë, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 0682054315
Profili i Kompanisë
Rrogozhinë, Shqipëri 05-04-2018 edhe 166 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agronom
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-04-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

BIDAJ SH.P.K. është kompani familjare e krijuar që prej 1994 (eksport me shumicë i bimëve mjekësore drejt Francës). Aktiviteti konsiston në mbledhjen, kontrollin, testimin, pastrimin, tharjen dhe eksportin e Bimëve Medicinale dhe Aromatike.
BIDAJ SH.P.K. kërkon te punësojë një “Agronom”, për zhvillimin e aktivitetit të bimëve mjekësore dhe aromatike.

Detyrat

Detyrat e të punësuarit:
1.Të zhvillojë aktivitetin e bimëve BIO/Organike, që është aktivitet i ri me potencial zhvillimi i firmës tonë.
2.Të levizë nëpër zona të ndryshme në Shqiperi për të koordinuar aktivitetin e ndërmarrjes me grumbulluesit ekzistues dhe të rinj të bimëve.
3. Të zhvillojë tregun e brendshëm duke gjetur furnitorë të rinj bimësh.

Kompania ofron:
1- Kontratë të rregullt pune.
2- Numër telefoni me kontratë.
3- Automjet në dispozicion (gjatë orarit të punës).
4- Perspektiva të mira karriere.
5- Rrogë bazë + shperblime progresive dhe rritje rroge sipas rezultateve.

Kualifikimet

1.Të ketë mbaruar arsimin e lartë (Me preferencë për Agronomi, Ekonomi Agrare).
2.Të ketë aftësi të mira komunikuese dhe negociuese.
3.Të disponojë leje drejtimi të kategorisë B.

Shënime

Nëse jeni të interesuar për këtë post, ju lutem dërgoni cv-në tuaj ne adresën: [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë