Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
AGROKULTURE XARRE

AGROKULTURE XARRE - Shoqeri e Bashkimit Bujqesor, eshte kompani e cila merret me mbjelljen, rritjen dhe perpunimin e prodhimeve bujqesore qe gjenden ne territorin ku vepron shoqeria. Import-eksport i të gjitha prodhimeve bujqësore e blegtorale. Kompania ka si qellim përmirësimin dhe organizimin e kultivimit të ullirit, vreshtave, pemëve frutore dhe të produkteve bujqësore në përgjithësi me qellim rritjen e sasise dhe cilesise se...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 47060 Agronom Xarre

Agronom
Sarandë, Shqipëri 24-07-2020 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agronom
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
24-07-2020
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Agrokulture XARRË kërkon Agronom - Agrokulturë XARRË është kompania e duhur për ty!

Ejani të punoni si Agronom në një nga kompanitë e cila ofron përfitime të jashtëzakonshme dhe mundësi avancimi në karrierë dhe ambjent për të mësuar.

Kompania AGROKULTURE XARRE është e themeluar në vitin 2014 . Objekti i kompanisë është mbjellja dhe  rritja e  agrumeve në zonën e Xarrës në një siperfaqe prej 64Ha. AGROKULTURE XARRE po bën një investim të standartit europian për të garantuar prodhimtarinë dhe cilësinë e agrumeve në tregjet ndërkombëtare

Ne jemi më të mirët dhe kërkojmë për më të mirët!

Pozicioni:

Ne po kërkojmë Agronom me aftësi të shkëlqyera nga Teknologjia e përpunimit të fruta-perimeve dhe Teknologjia ushqimore. Të ketë eksperiencë në zhvillimin e bujqësisë dhe i sistemit të agrobiznesit në tërësi.

Përfitimet:

  • Paketa e përfitimeve shumë konkurruese.
  • Ofrojmë programe shumë të mira mentorimi për punonjësit tanë.
  • Rritje dhe mundësi avancimi.
  • Sigurojme strehim për Agronomin

Adresa e Punës:

“Agrokulturë Xarrë” ndodhet në Godinën e Qendrës Komunitare Mursi, Kati i parë, në fshatin Mursi, Komuna Xarrë, Sarandë.

Kush duhet të aplikojë?

Nëse ke përfunduar Fakultetin e Bioteknologjisë Dhe Ushqimit dhe/ose Fakultetin e Ekonomisë Dhe Agrobiznesit, je më i miri/e mira. Je njohës i gjuhës Angleze.

 Ke eksperiencë të gjatë dhe njohuri në Pemtari,Agrume, Fertilizuesit, Pesticidet etj. Je i motivuar për të punuar në një ambjent ku ke mundësi të tregosh eksperiencën tënde 100%  atëherë;

 Agrokulturë Xarrë është kompania e duhur per ty!

Apliko në [email protected] dhe na trego që je më i miri!

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".