Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 25-08-2022 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
25-08-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

ITALMED-DISTRIBUTION (IMD) eshte nje distributor farmaceutik qe operon ne treg qe nga viti 2015.

Me qellim te rritjes se aktivitetit ne treg, ofrojme vende te lira pune per : Agjent/Perfaqesues Mjekesor.

Perfaqesues Mjeksor (2 pozita)
Agjent Shitjesh ne terren (2 pozita)

Kualifikimet

  • Diplomë universitare;
  • Njohuri të gjuhës angleze dhe/ose italiane;
  • Aftësi komunikuese dhe bindëse;
  • Njohuri bazë kompjuterike.

Shënime


Nese jeni te interesuar mund të dërgoni me email një CV me foto në: [email protected]

Do të lajmërohen për intervistë vetëm kandidatët e përzgjedhur.

Adresa:
ITALMED-DISTRIBUTION (IMD)
Rruga: Niko Avrami
Tirane
Tel. : 042370092


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Italmed Distribution shpk

Italmed-Distribution ofron:

Tregti me shumice dhe pakice, import eksport, marketing te produkteve kozmetike, estetike, higjenike, dietetike,ushqimore, medikamenteve, materialeve e pajisjeve mjeksore dhe aksesoreve te tyre, reagenteve laboratorike etj. Aktivitete te tjera ndihmese, te ndervarura apo ne funksion te aktiviteteve te mesiperme.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • TIRANE Njesia Bashkiake nr.4, Rruga Niko Avrami, Pallati 3, Kati perdhe
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: + 355 42370092
  • Mobile: + 355 675051212

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë