Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 75730

Agjente Udhetimesh- Sherbim Klienti ne Biletari

Tirane, Shqipëri 10-04-2023 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Udhëtimi

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

10-04-2023

---

---


Përshkrimi

Pozicioni i punes: Agjente udhetimesh- Sherbim Klienti ne biletari (avioni dhe trageti).


Detyrat

  • Te jape informacionin e sakte ne lidhje me itinerarin dhe dhe rregullat e udhetimit.  
  • Te rezervoje udhetimin sipas kerkesave te klientit.
  • Te jete gjithmone ne kerkim te permiresimit te vet profesional si pjese e pandashme e persosjes se sherbimit ndaj klientit . 

Kualifikimet

Kualifikimet:  I interesuari duhet te plotesoje kriteret si me poshte:

  • Te kete njohuri te sistemeve te rezervimit Amadeus dhe sistemeve te tjera online.
  • Eksperience pune ne nje agjensi udhetimi minimum 6muaj.
  • Gjuhe e huaj : Anglisht ( e shkruar dhe e folur ) .
  • Te kete etiken e punes dhe te sherbimit ndaj klientit .
  • Aftesi per te prezantuar , bindur dhe komunikuar ne menyre efektive.
  • Te kete aftesi te punes ne grup.

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne Cv ne adresen : [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
GLOBUS TRAVEL

Globus Travel eshte themeluar ne vitin 2002 duke ushtruar aktivitetin e saj ne shitjen e biletave te avionit dhe tragetit si edhe te paketave turistike . Ne vitin 2006 behet anetare e International Association of Travel Agents (IATA). Vit pas viti Globus Travel zgjeron aktivitetin e saj me ambicien per te qene lider ne treg . Menaxhimi i planit te biznesit ne perputhje me kerkesat e tregut dhe puna e vazhdueshme e stafit nder vite jane vleresuar pozitivisht nga klientela , partneret dhe organizata nderkombetare. Tashme Globus Travel ofron sherbimet e veta pervec zyres ne Tirane edhe ne New York dhe Prishtine .