Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 12-07-2022 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Udhëtimi
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
50000 ALL
Data e përfundimit
12-07-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Roli kryesor i nje agjenti udhetimesh eshte te ndihmoje klientet ne planifikimin dhe realizimin e nje pakete turistike duke iu pershtatur kerkesave specifike te tij si dhe buxhetit. Nje agjent udhetimi keshillon klientin per destinacionin , vendet qe duhet te vizitoje,eventet e ndryshme si dhe zakonet dhe karakteristikat e cdo vendi. Menaxhon produktet dhe sherbimet turistike ne hotel dhe bileta.

Detyrat

Detyrat:

 • Promovimi dhe marketingu i produktit ; Identifikimi dhe vendosja e kontakeve me klientet;
 • Te ndertoje mardhenie me klientet, te degjoje dhe ti pershtatet kerkesave si dhe ti pergjigjet ankesave dhe sugjerimeve te tyre;
 • Te jete ne gjendje te japi udhezime mbi sistemin e vizave apo pashaportave;
 • Te menaxhoje sa me mire buxhetet;
 • Te mbaje statistika dhe rekordet financiare;
 • Te planifikoje dhe te shese paketa, bileta avioni, trageti, autobusi si dhe policat e sigurime;
 • Te mbaje dhe zhvilloje marredhenie te shendosha me partneret aktuale.

Kualifikimet

Kualifikimet:

 • Te kete eksperience te meparshme si agjente udhetimi;
 • Diplome ne Turizem,Administrim Biznesi, ose/dhe Marketing;
 • Njohje e sistemit Amadeus ose Galileo (opsionale);
 • Njohje shume e mire e gjuhes angleze;
 • Njohja e gjuheve te tjera do te konsiderohet si kualifikim shtese (gjuhe e folur dhe e shkruar); 
 • Aftesi negociuese; I/e afte te mari vendime dhe pergjegjesi;
 • Njohuri shume te mira te paketes Windows Office Package (Word, Excel, Power Point).

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ju lutem dergoni CV me foto Tel: +355697787778
[email protected]
Page e kenaqeshme + plus bonus mujor dhe vjetor
Adresa eshte Verde Travel Agjensi ,Rruga Luigj Gurakuqi prane pazarit te ri.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Verde Travel Agency

Verde Tour provides full travel arrangements for Group Guaranteed Deparature Tours.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë