Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
AURA ROBOCLEAN KOSOVA

AURA ROBOCLEAN KOSOVA

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Reklamë
Reklamë
Reklamë
Prizren, Kosovë 20-04-2020 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-04-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Konkurs

Kompania Aura Roboclean me seli në Prizren, hap disa vende të lira pune.

Për pozitën Agjent/e Tregtar 25 vende të lira pune.
                   
Kushtet për aplikim janë:

 • Të jete komunikativ i/e sjellshme, përparsi kan ata të cilet posedojn veturë personale,
 • Pagesat bëhet në përputhje me standardet evropiane, pagë bazë plus pëqindje(%) në cdo shitje,
 • Po ashtu ofrojm trajnime profesjonale mbrenda vendit dhe jashtë vendit,
 • Eskuzjone të ndryshme në Kosovë, Ballkan dhe në Evrope,
 • Puna zhvillohet në territorin të cilit i perket agjent i/ja.

Detyrat:

 • Përvoja e punës në fushën e shitjeve dhe marketingut;
 • Të ketë aftësi të mira komunikuese dhe bashkëpunuese;
 • Aftësi shumë të mira kërkimore gjetje dhe njohje të tregut;
 • Kushtet e punës do të diskutohen gjatë intervistimit.

Kualifikimet:

 • Të kenë të kryer shkollën e mesme,
 • Të jenë të gatshëm për bashkëpunim,

Kandidati/ja për aplikim duhet të sjell me vete një dokument identifikues ose dërgoni CV e juaj së bashku me një fotografi në e-mail: [email protected]

Na kontaktoni nga ora 11:00 deri 16:00

Nr.Tel: 044/299-004 & 045/645-223 dhe 049/ 684 709

 
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".Reklamë
Reklamë
Reklamë
Reklamë