Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
NdreuHairSolutions

NdreuHairSolutions

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr. Eduard Mano
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 694842015

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 10-10-2020 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-10-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Ndreu Hair Solutions Pozicionin: Agjente Shitjesh Terreni
Per Markat Nderkomtare si: OLAPLEX, GoldWell, AntidotPro, FRAMAR. 

Detyrat

 • Planifikimi, drejtimi i aktivitetit te shitjes;
 • Mbikëqyrja e klientëve ne rajonin përkatës;
 • Këshillimi i klientëve gjatë blerjes;
 • Kontaktimi dhe ofertimi i klientëve të ri;
 • Prezantimi i produkteve dhe ofertave.

Kualifikimet

 • Gjinia : Femër;
 • Edukimi i detyruar:  Arsimi i mesëm (i lartë përbën avantazh);
 • Diplome klasi B;
 • Aftësi të mira komunikuese, tregtimi dhe negocimi;
 • Të jetë e aftë të punojë në grup;
 • Mbi 1 vit eksperiencë në sektorin e shitjes;
 • Banuese në Tiranë;
 • Mosha 24-30 vjec.

Ofrohet:

 • Punë me kohë të plotë.
 • Paga: Bazë + (Bonus performance) + ( % )
 • Kushte të mira pune.
 • Siguracione.
 • Ambjent i kendshme pune
 • Oraret: nga e hëna në të premte 8 orë. Të shtunën 6 orë.

Të interesuarit të kontaktojnë në WhatsApp +355692961678

Ose të dergojnë CV e tyre me Foto tek emaili: [email protected]

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".