Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
KLEGEN sh.p.k.

Kompania “Klegen” sh.p.k u themelua në vitin 1998, ndërsa fabrika e përpunimit të qumështit “KLEGEN” u ngrit në vitin 2003 si një ndërmarrje e specializuar për prodhimin e produkteve të bylmetit . Ajo funksionon mbi bazën e një teknologjie moderne, bashkohore, nën mbikqyerjen e një personeli të specializuar, ku janë perfshirë inxhinerë,teknolog e punetorë të kualifikuar. Përpunon qumeshtin që grumbullohet në fermat e rajonit të Shk...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Nacionale Shkoder-Han I Hotit Nr.Pasuries 276/1 Zona Kadastrale 1495 Zip Code 4000 Dobrac-Shkoder ,Albania
 • Shkodër , Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 0692039332

 • Rruga Sabaudin Gabrani, Vila 77/2
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 0674098725

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 12-11-2020 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
12-11-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania "Klegen" sh.p.k u themelua në vitin 1998, ndërsa fabrika e përpunimit të qumështit "KLEGEN"  u ngrit në vitin 2003 si një ndërmarrje e specializuar  për prodhimin e produkteve të bylmetit. Ajo funksionon mbi bazën e një teknologjie moderne ,bashkohore , nën mbikqyerjen e një personeli të specializuar, ku janë perfshirë inxhinerë,teknolog e punetorë të kualifikuar.

Ne kuader te zgjerimit te stafit kerkojme te punesojme nje Agjent/e Shitjesh ne zonen e Tiranes.

 • Mund te aplikoj cdo moshe mbi 18+, preferohet te kete eksperience por jo kusht i domosdoshem.
 • Patenta e klasit B eshte domosdoshmeri.
 • Te kete aftesi te mira komunikuse. 

Detyrat

Detyrat:

 • Marrjen e porosive ne Supermarkete
 • Shperndarja e produkteve ne zonen, dhe ndjekja e rutit ditor sipas planit te punes.              
 • Raporton rregullisht per ecurine e tregut dhe klienteve              
 • Marrja e porosive ne supermarket dhe sistemi i mallit ne raftet.              
 • Ndjekjen e data te skadencave              
 • Te raportoj problematikat qe mund te kete.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

CV mund te dergohen ne [email protected] per informacion mund te kontaktojne edhe ne numrin: +355 67 409 8725


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".