Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Durner Albania shpk

Sjellja në Shqipëri e cilësisë nga Gjermania dhe Evropa Perëndimore ishte një nga impulset kryesore për themelimin e Durner. Një skuadër e guximshme përreth administratorit Artan Zyla dhe partneri me eksperiencë nga Gjermania, Klaus Agsteiner, administrator i Durner GmbH & Co. KG në Nuremberg, ishin të bindur që në fillim nga kjo ide. 2014 një gjë e tillë u bë realitet.

Joint Venture model për t‘u marrë shembull

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Vore-Marikaj, Km 1.5, Marikaj
 • Vorë, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 23-03-2021 edhe 26 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
23-03-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Agjent/e Shitjesh & Marketingu

Identifikimi i klientëve. Prezantimi i produkteve. Kryerja e negociatave me klientët dhe finalizimi i kontratave të bashkëpunimit dhe shitjes. Menaxhimi i klienteve ekzistues dhe koordinimi i suportit ndaj tyre për cdo problematike të hasur. Përgjegjes për kontaktin me klientët.
Paga e kenaqshme (baze + %)

Te disponoje patente te klasit B

Detyrat

 • Mbarevajtja e Klientit nga kontakti i parë deri tek shërbimi profesional.
 • Studimi i nevojave të tregut sipas zonave të mbulimit, identifikimi dhe gjetja e klientëve të rinj.
 • Prezantimi dhe njohja e klientëve me produket e brandit Segafredo Zanetti Coffee System
 • Kryerja e negociatave me klientin, përcaktimi i kushteve specifike të kontratës dhe finalizimi i saj.
 • Kontakton në mënyrë të vazhdueshme klientin për të ndjekur ecurinë dhe problematikat.
 • Koordinon me Supervizoren e Shitjes & Marketing Coffee System.
 • Kryen plotësimin e databazës së të dhënave për klientet (Raportimi ditor/mujor, Kontakts in Working, Kontacts Pending).
 • Ndjek në mënyrë të vazhdueshme ecurinë e likujdimeve për klientët e vet dhe sigurohet që për cdo rast situata e rakordimeve me klientin të jetë sa më e qartë.
 • Eshtë përgjegjës për ndjekjen e klientit, shlyerjet e debisë, dhe faturimet duke I mbajtur me shënime cdo ditë.
 • Ndjek zonën e përcaktuar dhe informon për cdo ndryshim apo mos-zbatime.
 • Paraqitet te klienti në mënyrë profesionale, me të gjithë informacionin e duhur (Kartevizitë,listë produktesh- Konsumet apo gjëndjen debitore të printuar)
 • Përmbush Planin e takimeve dhe kontratave të përcaktuar dhe përpilon raportet ditore për vizitatat tek klientet dhe raporteve të tjerë specifike sipas kërkesave tëSupervizores.
 • Përgjegjës për arritjen e targetit mujor.  


   

Kualifikimet

 • Dy vite përvojë pune në shitje (e preferueshme);
 • Patentë;
 • Të ketë aftësi të shkëlqyeshme ndër-personale dhe komunikuese;
 • Të ketë aftësi shumë të mira organizative dhe të menaxhimit të kohës;
 • Njohuri të gjuhës gjermane (e preferueshme).

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne CV ne [email protected]

 


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".