Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 01-02-2022 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
01-02-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

AlbSolution kompania që merret me tregtim të materialeve të pastrimit, detergjentë pastrimi, artikujt të ndryshëm industrial, kërkon të punësojë:

"Agjente Shitjesh  Tirane"

 

 

 

 

 

 

Detyrat

Detyrat dhe Përgjegjësitë

  • Përgjegjës për menaxhimin e portofolit të klientëve dhe ndjekja e marrëdhënieve me ta;
  • Realizon planin e shitjeve të përcaktuar nga kompania në zonën / portofolin e klientëve të tij;
  • Realizon takime per kliente te rinj
  • Njeh në mënyrë të shkëlqyer produktet e kompanisë, si dhe produktet e konkurrentëve;
  • Përgjegjës për mirëmbajtjen e rrjetit ekzitues të klientëve dhe indentifikimin e klientëve të rinj;
  • Ndërton, mirëmban dhe përmirëson marrëdhëniet e biznesit me klientët duke siguruar plotësimin e nevojave të tyre sipas standarteve më të larta;
  • Inicion plane veprimi për krijimin alternativash të reja për shitjen e produkteve të kompanisë;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Personat e interesuar mund të kontaktojnë në adresat e mëposhtme:

Email: [email protected]

Tel:      067 40 100 44

Adresa:“Mall of Tirana”  Kompleksi Tirana Industrial Park, kapanoni 27, Kashar


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Albsolution

Me një gamë të gjërë produktesh, me përfaqësinë e cilësisë së shumë brandeve ndërkombëtare, me eksperiencë të gjatë në treg, Albsolution është partner me shumë biznese në çdo industri për ofrimin e zgjidhjeve efiçente teknike, eco-friendly dhe me kosto të ulët.

Produktet tona japin zg...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto Albsolution në WhatsApp Punët aktive të kompanisë