Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com

Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
28-10-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Albanian Distribution Company (ADC) kërkon Agjent/E Shitje në terren.

Bashkoju grupeve tona të agjentëve që u ofrojnë familjeve shqiptare në qytete të ndryshme të Shqipërise produktet më të fundit të rrjetit fiks: internet dhe TV.

Të interesuarit per Agjentet në terren duhet të kenë: Mosha 18- 28 Vjec Aftësi shumë të mira komunikimi, promovimi dhe shitjeje Të jenë të shkathët, energjike dhe bashkepunues Aftësi të mira negociuese në mbyllje kontratash Vëndi: Tirane, Vlore, Shkoder, Korce, Berat, Elbasan, Lushnje, Durres, Fier.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Email: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Albanian Distribution Company ADC

ADC is a company already working with top telecommunications provider in Albania focusing on retail as well as B2B sales activities. Our focus is account management, direct sales both in residential and business segments and accessories distribution across the country.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë