Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
EVOKHNI SHPK

Shoqeria "Evokhni" shpk, ushtron aktivitetin e saj prej rreth 20 vjetesh ne fushen e importit dhe shitjes se produkteve te mishit, qumeshtit dhe produkteve te tjera ushqimore

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 13-04-2021 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
13-04-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shoqeria "Evokhni" shpk, e cila ushtron aktivitetin e saj prej rreth 20 vjetesh ne fushen e importit dhe shitjes se produkteve te mishit, qumeshtit dhe produkteve te tjera ushqimore eshte ne kerkim te dy Agjente Shitjesh, nje djale dhe nje vajze me te dhenat e meposhtme:

Detyrat

  • Te kete eksperience ne marrëdhënie me Supermarkete;
  • Përgjegjës për ndjekjen e marrëdhënieve me klientët;
  • Përgjegjës për mirëmbajtjen e rrjetit ekzitues të klientëve dhe identifikimin e klientëve të rinj;
  • Negocion me klientët për pozicionim më të mirë dhe prezencë më të madhe të produkteve.

Kualifikimet

  • Te jene persona me integritet dhe me deshire per te punuar;
  • Të kenë aftësi të mira komunikuese;
  • Te afte per te punuar ne skuader;
  • Të kenë përfunduar arsimin e larte per Marketing ose ekonomik per vajzat dhe minimumi arsim te mesem per djem;
  • Të ketë njohje shumë të mire të zonave të ndryshme të Tiranës/Durresit;
  • Të zotërojë lejë drejtimi automjeti .

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne CV ne adresen: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".