Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Magniflex Albania

Magniflex është kompania më e madhe në sektorin e prodhimit të dyshekëve. Historia e kësaj ndërmarrje i ka fillesat e saj në një laborator të vogël në Prato, ku Giuliano Magni kishte filluar të prodhonte dyshekët e parë, i nxitur nga pasioni për të arritur nivelin më të lartë cilësor sëbashku me kujdesin për detajet. Një qëndrim ky që edhe në ditët e sotme, pas më shumë se 50 vitesh, Magniflex vazhdon ta ruajë me kujdes si një cilë...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 21-10-2020 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Produkti
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-10-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Magniflex Albania e cila zhvillon aktivitetin e saj ne Tirane prej me shume se 10 vitesh, kerkon nje Agjente Shitjeje ne Showroom.

Detyrat

 • Te njohe mire produktet dhe marken qe perfaqeson,
 • Te njohe avantazhet e produkteve ne raport me konkurencen,
 • Te prezantoje produktet ne menyre korrekte dhe transparente,
 • Te degjoje me vemendje kerkesat e klientit,
 • Te finalizoje shitjen,
 • Te nderveproje me kolegetet ne menyre korrekte,
 • Te respektoje procedurat ne fuqi.

Kualifikimet

 • Te kete eksperience ne shitje direkte, trajnime, kualifikime te ndryshme qe perbejne avantazh ne fushen e shitjeve.
 • Te komunikoje mire ne italisht ose anglisht.
 • Njohuri te mira ne programet baze kompjuterike.
 • Paga ne varesi te aftesive, performances dhe pergjegjesive qe merr.
 • Deshire dhe entuziazem per te pasur sukses!
 • Aftesi te dukshme ne shitje, dhe trajnime ne kete fushe nese ka te tilla.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Adresa: Rr. Kavajes, para Ures Teknollogjike


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".