Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 81627

Agjente Shitje ne Terren

Tirane, Shqipëri 05-10-2023 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Shitje

Kohe e plote

Student

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

05-10-2023

---

---


Përshkrimi

Kompania Albanian Distribution Company (ADC) kërkon Agjent shitjesh në terren,Part Time dhe Full Time.

Albanian Distribution Company (ADC) operon në partnëritet të plotë me një nga kompanitë më të mëdha të telekomunikacionit ne vënd.

Fokusi ynë është shitjen e produkteve dhe shërbimeve të telekomunikacionit për familjet edhe bizneset shqiptare.


Detyrat

 • Promovimi i produkteve dhe sherbimeve;
 • Shpërndarja e broshurave sipas zonave;
 • Te orientoje sa me mire klientet e interesuar per produktet dhe sherbimet qe kompania ofron;
 • Ofrimi i informacionit të duhur për produktet/shërbimet që targetohen nga kompania për tu shitur;
 • Te zbatoje orarin e promocionit te grupit qe lead sipas afatit te percaktuar ne  planin  e promocionit;
 • Te mbledhi ankesat e ndryshme qe vine nga klientet dhe ti reklamoi ato sipas procedures se parashikuar;
 • Ndihmon kientët të gjejnjë një produkt të përshtatshëm për ta;
 • Angazhon klientët për tu gjetur nevojat që kanë;
 • Gjetja e klientëve të rinj;
 • Gjen, kualifikon dhe nënshkruan me klientë të rinje;
 • Lidhja e kontratave.

Kualifikimet

 • Aftësi të mira komunikuese;
 • Aftësi të mira analitike;
 • Njohuri te gjuhes Angleze perben avantazh;
 • Aftësi për të zgjidhur probleme;
 • Njohuri e telekomunikacionit (është epërsi);
 • Disponibilitet për të udhëtuar nëpër zona të ndryshme të Shqipërisë;
 • Të jenë të shkathët, energjik dhe bashkepunues;
 • Mosha 18 - 28 Vjeç.
 • Paga 40,000 ALL bruto + komisione per cdo shitje+ komisione te tjera shtese.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ofrohen kushte dhe kontrate e rregullt pune sipas legjislacionit ne fuqi. Kandidatët e interesuar janë të lutur të dërgojnë CV e tyre në adresën [email protected]  ose ne numrin tone te kontaktit 069 401 0333

 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.adc.al


Albanian Distribution Company ADC

ADC has a successful working partnership with the top telecommunications provider in Albania focusing on residential and B2B sales as well as installation and maintenance of its fixed network. Our focus is providing the best sales, installation, and maintenance services for our clients across main cities of Albania.

 


INFORMACIONE KONTAKTI