Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Domus Estate Services

Des Real Estate eshte rrjeti Ballkanik i pasurive te patundshme ne 4 shtete: Shqiperi- Kosove- Maqedoni- Mali i Zi. Kompania Des sh.p.k e bazuar ne Tirane eshte sistem franchise, bokerat qe blejne licencen jane duke u vendosur ne Tirane dhe ne qyete te tjera te Shqiperise e te vendeve te tjera.

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr. Ismail Qemali,Ish Blloku, Pallati Abissnet, Kati 0
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Vlore, Shqipëri 11-08-2021 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-08-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Des Real Estate eshte agjenci pronash me zyra ne Tirane, Shkoder, Elbasan, Fier, Lushnje, Himare dhe Vlore Lungomare. DES kerkon te punesoje: 

Agjent/e Pronash ne Vlore

Kualifikimet

Kandidati duhet te plotesoje keto kushte:

 • Te jete person i ndershem dhe me me integritet.
 • Te kete perfunduar studimet e larta.
 • Te jete i gatshem per te mesuar gjera te reja.
 • Te kete ambicie dhe te luftoje per t'i realizuar.
 • Te jete i vetemotivuar per arritjen e rezultateve te larta.
 • Te kete aftesi komunikuese dhe te punuarit vetem dhe ne grup.
 • Eksperienca ne kete fushe perben avantazh.
 • Njohja e nje gjuhe te huaj si anglisht ose italisht gjithashtu perben avantazh.
 • E preferueshme te jete banues ne Vlore

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne CV ne adresen e-mail: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".