Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Durres, Shqipëri 16-07-2022 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
16-07-2022
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
4

Përshkrimi

Hari Lena Shpk ka nje eksperiencë 20 vjeçare në distribuimin e artikujve te ndryshme ushqimore, pije dhe detergjenteve.  Kompania kerkon te punesojë staf per shitjet ne terren si Agjent /e per marrje porosish (Promotore)  ne Tirane dhe Durres. Adresa 1: Autostrada Tr - Dr km 2 Mezez, Tirane dhe 
Adresa 2: Autostrada Tr - Dr km 25 Xhafzotaj, Durres.

Qellimi i Pozicionit
: Sherbim ndaj klienteve ekzistues dhe identifikimi i klienteve te rinj, duke synuar rritjen e shitjeve ne zonen te cilen mbulon.

Detyrat

 • Promovon produktet e kompanise dhe ben marrjen e porosive/shitje dere me dere per keto produkte.
 • Rregullon dhe organizon marredheniet me pikat e shitjeve duke vizituar cdo pike.
 • Mban kontakte te vazhdueshme me klientet ne lidhje me kerkesat e tyre.
 • Rregjistron te dhenat per porosite dhe shitjet / pleteson faturen tatimore te shitjes.
 • Hapja e pikave te reja te shitjes dhe prezantimi i ofertave.
 • Raportimi i shitjeve ditore tek menaxheri i shitjeve.

Kualifikimet

 • Kandidati/kandidatja duhet të ketë aftësi shume te mira komunikimi dhe shitjeje;
 • Në aspektin personal duhet të jetë i motivuar për arritjen e rezultateve;
 • Te kete me shume se 5 vjet eksperience si agjent shitjete;
 • Te zoteroje patente te klasit B ose C;
 • Te jete korrekt dhe i pergjegjshem.

Shënime


Kandidatet e interesuar i ftojme te aplikojne duke derguar CV dhe dokumenta shtese ne adresat e e-mailit: [email protected]  dhe [email protected]  ( duke shenuar tek subjekt "Agjent per marrje porosish" ) ose "Agjent per shitje direkte" ose  te telefonojne ne numrat  069 20 67 023 / 069 20 57 113

*Ju informojmë se vetëm kandidatët e përzgjedhur nga dokumentacioni do të njoftohen për intervistë. 
*Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".  

Fotografi


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Hari Lena Group

Hari Lena Group is a group of companies which offers a huge variety of products such as beverages, food, snacks, cars, detergents and many others not only to Albanian market but also others.

I has first started in 1991 as a distribution company and then has gradually expanded into several fields such as manufacturing or the automotive industry.

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Autostrada Tirane - Durres, Km.2 Mezez
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +35587524465
 • Mobile: +355692067020

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë