Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 10-02-2022 edhe 21 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Imobiliar
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-02-2022
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
5

Përshkrimi

Zyra Century 21 Impact ofron mundësinë e punësimit në pozicionin e konsulentit imobiliar si dhe mundësinë e zhvillimit të karrierës suaj pranë nesh.

Rreth Nesh Zyra jonë është pjesë e Century 21 Albania, kompani me përvojë 13 vjeçare në tregun e pasurive të paluajtshme në Ballkan.
Si lider botëror, Sistemi CENTURY 21 do t'ju ndihmojë të zhvilloni një biznes të suksesshëm në tregun imobiliar në Shqipëri, me anë të metodave të provuara tashmë prej 50 vitesh në 86 vende te botës, duke siguruar rolin e liderit në treg, me një imazh të njohur nga klientët, partnerët e biznesit si dhe nga konkurrenca.

CFARE OFROJME NE?

 • Trajnime të vazhdueshme për zhvillimin tuaj.
 • Bashkëpunim me një staf mikpritës, pozitiv dhe suportues.
 • Ambient pune komod dhe motivues.
 • Portofol i larmishëm pronash dhe klietësh në sistemin tonë.
 • Mundësi bashkëpunimi me +250 Kolegë të rrjetit Century 21 Albania
 • Promovim në varësi të eksperiencës dhe performancës

Detyrat

JOB DESCRIPTION:

 • Detyra juaj kryesore është të ndërmjetësoni me sukses transaksionin e shitjes/blerjes ose dhënies/marrjes me qira të një pasurie të paluajtshme në një ekip profesionistësh.

Kualifikimet

KRITERET E APLIKIMIT:

 • Mosha +25 Vjec
 • Arsim i lartë
 • Angazhim Full Time
 • Eksperiencë e mëparshme në shitje përbën avantazh.
 • Aftësi të mira komunikuese
 • Bashkëpunues, energjik dhe ambicioz
 • Të motivuar për sukses.
 • Të përkushtuar ndaj përmirësimit të vetes.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Përfitoni nga eksperienca e 50 viteve në fushën e imobiliarëve të grupit tonë CENTURY 21, një kompanie globale me programe certifikuese trajnimi. Kjo eksperiencë do t'ju transmetohet dhe juve nëpërmjet suportit të vazhdueshëm nga ana jonë, por edhe nëpërmjet kurseve të personalizuara të përgatitjes në vazhdimësi.

Aplikoni tani duke dërguar Cv tuaj në kontaktet e mëposhtme:

Cel: +355686039100
Email: [email protected]


Adresa: Rruga e Dibrës, Kompleksi Arlis pranë Farmacisë Nr. 10 Tiranë, Albania.

Do të kontaktohen për intervistë vetëm kandidatët e përzgjedhur.

Fotografi


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".