Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Savatours

Sava Tours, eshte Agjensi Turistike nga me prestigjozet ne Shqiperi e cila merret me organizim udhetimesh individuale ose ne grupe per shtetas shqiptar dhe te huaj brenda dhe jashte vendit si dhe me promovimin e turizimit ne Shqiperi dhe jashte saj. Pushime ideale me Savatours. Paketa All Inclusive per plazh ne rezortet me te mira.

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr”Brigada VIII” Nr.2, Kati 2
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 4 2246730
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 11-08-2021 edhe 7 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-08-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Savatours kerkon :Agjent udhetimesh

 1. Te njohe sistemin e biletarise Amadeus/Galileo
 2. Te kete arsim te larte
 3. Te kete eksperience ne ndertimin e paketave turistike individuale dhe ne grup
 4. Te njohe shume mire Anglishten
 5. Te kete eksperience te pakten 1 vjecare ne fushen e turizmit ose aviacionit
 6. Te jete i/e afte te punoje ne grup
 7. Te perballoje presionin dhe situatat emergjente
 8. Te kete aftesi komunikuese te shkeqyera

Mosha : 25-35 vjec

Paga ne varesi te eksperiences dhe aftesive.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ju lutem dergoni CV tuaj ne adresen e emailit: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".