Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 31-08-2022 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Udhëtimi
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
31-08-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Dëshiron të udhëtosh në Shqipërinë tonë të bukur? Të shohësh gjiret spektakolare të jugut, të ngjitesh në majën e Korabit, të shijosh natyrën e Valbonës dhe Thethit? Të njohësh njerëz të rinj dhe të përjetosh plot aventura. Të jesh prezantues dhe promovues i vendit tënd? Bëhu pjesë e ekipit tonë .

Discover Albania ka hapur 2 vënde të lira pune. 
Jemi duke kërkuar guidë turistike full time për destinacionet ditore dhe përfaqësues shitjesh në fushën e turizmit.

Kandidatët duhet që të plotësojnë kriteret e mëposhtme:
• Gjuhë e Huaj Anglisht
• Leje Drejtimi Makine
• Paketa Microsoft Office
• Eksperienca te tjera të ngjashme
*Përbëjnë avantazh njohuritë në gjuhë të tjera!

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Për të aplikuar, mjafton një video rreth 60 sekonda ku mund të përshkruani veten tuaj si:

Çfare studioni/keni studiuar, hobi, pse mendon që përshtatet me ju ky pozicion edhe dicka çfare deshironi të ndani me ne.
Videon mund ta dergoni në WhatsApp në nr +355696583870
Po ashtu mund të na dërgoni CV tuaj ne adresën tonë të email [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Discover Albania

Discover Albania Club u themelua më 14 Mars të 2007. Në fillim u krijua si grup të rinjsh me dëshiren për të eksploruar shqipërinë dhe në të njëjtën kohë të afroheshin më shumë me natyrën. Udhëtimet e para kanë qenë në fshatrat prane tiranes dhe me pas filluam me organizimet ne kampingun ne plazhin e Jalit, si dhe kampin...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë