Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
BAULED Sh.P.K

BAULED THE BEST LIGHTING SOLUTION The Bauled has focused on improving and providing the most energy-efficient lighting solutions. In striving to provide a comprehensive set of solutions for almost all possible lighting needs, Bauled brands have developed lines that fulfill everyday niches, such as home and office lighting, as well as specialized ones, such as warehouse and manufacturing. Luxmainer & Roettec’s line of products i...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Tirana, Albania, Rr. Pavarsia, mbrapa Casa Italia
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: +355 69 609 0300

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 13-04-2021 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
13-04-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania e ndricimit Bauled ofron vend pune vakant ne pozicionin : Agjent Terreni 

Detyrat

 •  Mban shënime të sakta të të gjitha kërkimeve për shitje dhe aktivitetet e shitjeve duke përfshirë komunikimet telefonike, prezantimet, takimet direkte etj.
 • Raporton për shitjet duke përdorur të dhëna statistikore.
 • Ruan dhe zgjeron bazën e të dhënave të klientëve.
 • Është përgjegjës për mbajtjen e faturave dhe dokumentacionit shoqërues të produkteve si dhe dokumentacionit të rregullt të mjetit të transportit.
 • Paraqitet në dyqan në mëngjes për të bërë dorëzimet e ditës së mëparshme në arkë.
 • Dorëzon faturat e shitjes tek ekonomisti.
 • Mban përgjegjësi për mallin e ngarkuar në makinën e kompanisë, sipas fletës së daljes.
 • Është përgjegjës për mirëmbajtjen e mjetit të transportit gjatë orarit të punës.
 • Njofton klientët me të rejat e fundit për produktet e kompanisë.
 • Merr pjesë në trajnimet dhe takimet që organizon kompania, si dhe e përfaqëson atë në takime, mbledhje, trajnime, udhëtime pune kur vlerësohet e nevojshme nga specialisti i burimeve njerëzore.
 • Raporton pranë menaxherit të shitjeve në terren për kryerjen e detyrave dhe përmbushjen e përgjegjësive.

Kualifikimet

Te interesuarit te dergojne CV ne adresen: [email protected]   

Nr Kontakti: +355 69 609 0300  

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".