Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Connect Group

Connect Group ka nisur aktivitetin e tij në industrinë e veglave të punës në vitin 1998 dhe sot pas shumë vitesh punë dhe të suksesshme mbi të gjitha, jemi në treg me 3 pika shitje. Zgjerimi I biznesit nuk ka ndodhur vetëm në shtrirje fizike, por edhe duke konsoliduar marrëdhenie goxha të mira me kompani të huaja jashtë vendit, dhe vlen per tu theksuar se 90% e gamës së produkteve qe tregëtohen janë te importuara nga jashtë duke...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr. Siri Kodra prane karburantit GEGA OIL (ish frigoriferi)
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 08-06-2020 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e pjesshme
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-06-2020
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
5000

Përshkrimi

Connect Group, tashme me 21 vite eksperience ne tregun e veglave te punes, kerkon te punesoje Agjent Shitje ne Terren.
Jemi ne kerkim te personave dinamike, te pergjegjshem dhe me vetebesim te larte per tu formuar profesionalisht dhe per te ngjitur shkallet e hierarkise. 
Per punonjesit tane jemi perpjekur dhe vazhdojme ende te krijojme nje fyrme pozitive midis tyre, ndersa per partneret jemi perfaqesues korrekt dhe te besuar. 

Detyrat

 • Prezanton produktet e kompanise ne menyre profesionale dhe ben marrjen e porosive apo shitje direkte per keto produkte.
 • Krijim I klienteve te rinj.
 • Miremban rrjetin e klienteve ekzistues dhe identifikon kliente te rinj potenciale.
 • Mban kontakte te vazhdueshme me klientet ne lidhje me kerkesat e tyre.
 • Regjistron te dhenat per porosite dhe shitjet.
 • Raportimi i shitjeve ditore dhe problematikat tek administratori.
 • Cdo gjë tjetër që nuk është përmëndur në këtë dokument do t'ju komunikohet verbalisht.

Kualifikimet

 • Kandidati duhet të ketë aftësi tregëtimi (aftesi bindjeje).
 • Pervoje pune ne shitje ne fushen e ndertimit (Perben perparesi.)
 • Aftesi te mira komunikimi.
 • Në aspektin personal duhet të jetë i motivuar për arritjen e rezultateve.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Nëse mendon se I plotëson kriteret e lartëpërmëndura dhe je gati për tu bëre pjesë e kompanisë sonë, dërgoni CV-në tuaj në adresën e email-it: [email protected]

Vetëm kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen per zhvillimin e intervistes.

Adresa: Rruga Siri Kodra, ngjitur me karburantin Gega Oil, ish Frigoriferi.
 


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".