Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 86401

Agjent Shitjesh Pogradec

Pogradec, Shqipëri 11-03-2024 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Fotografi


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Shitje

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

11-03-2024

---

---


Përshkrimi

BM GROUP shpk, një ndër shoqëritë lider në fushën e distribucionit në Shqipëri referuar zgjerimit të aktivitetit, shpall vakant pozicionin:
"Agjenti i Shitjes Pogradec"


Detyrat

 • Arritja e targetit të shitjeve në zonën e përcaktuar sipas rutit të lëvizjes.
 • Njeh shumë mirë zonën e tij / saj dhe pikat e shitjes, ndjek dinamikën e zhvillimit të zonës dhe informon menaxherin për çdo ndryshim të tregut.
 • Mban marrëdhënie të ngushta dhe efikase me klientët përmes vizitave të rregullta dhe ofrimit të shërbimeve reciprokisht të dobishme bazuar në Rregulloret e Brendshme të Kompanisë.
 • Të arrihet prezenca e produkteve sipas zonave përkatëse.

Kualifikimet

 • Diplomë në nivelin Bachelor, preferohet në Administrim Biznesi apo fusha të tjera të ngjashme.
 • Minimumi 2 vite eksperiencë në të njejtën fushë.
 • Një angazhim për shërbime të shkëlqyera ndaj klientit.
 • Njohuri të mira në paketën Microsoft Office.
 • Leje drejtimi kategoria B.


Aftësitë e kërkuara

 • Aftësi shumë të mira komunikimi verbal dhe të shkruar.
 • Aftësi shumë të mira menaxhuese dhe negociuese.
 • Aftësi shumë të mira në menaxhimin e kohës dhe realizimit të planit ditorë.
 • Të jetë i përgjegjshëm, i besueshëm, për të punuar në mënyrë të pavaruar.
 • Të ndërtojë dhe ruaj marrëdhënie shumë të mirë me klientin.
 • Të ruaj konfidencialitetin e informacionit që merr gjatë gjithë marrëdhënies së punësimit në kompani.


Ofrojme;

 • Kushte shumë të mira pune.
 • Pagesa: Pagë bazë + Bonus.
 • Pagë e 13-të.
 • Makinë.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Personat e interesuar, mund të dërgojnë CV në adresën [email protected].
Nr kontakti: +355 69 70 41 854

*Të dhënat tuaja do të ruhen dhe përpunohen vetëm për qëllime rekrutimi, në mbështetje të legjislacionit në fuqi për mbrojten e të dhënave personale Ligjit (Nr. 9887 datë 10.03.2008) Për mbrojtjen e të dhënave Personale.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
B.M shpk

Shoqeria “B.M” SHPK e zhvillon biznesin e saj nepermjet shperndarjes dhe tregtimit te produkteve ushqimore; shumice dhe pakice, export-import, etj.

AdresaIndustrial Park, Rruga Egnatia, Kashar, Tiranë